34-річний Алісу подобається студенту: співак поділився секретом втрати ваги

Немає збігу. співак Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Вона не зношує наряди, і важко пам'ятати її причетність до деяких скандалів. Але навіть так, важко не звертати увагу на її тонку фігуру. 34-річний Alsu виглядає як дівчина з двадцяти: тонка і вписна. Саме тому вона є матір'ю трьох дітей.





Часом, коли Альсу зважився 70 кілограмів з висотою 173 сантиметрів, тому це не про генетики. Останнім часом співак подарував своїх шанувальників фотографії в щільному наряді, що сидить на ній просто бездоганно. Всім цікаво, як досягти і підтримувати такі параметри моделі. Alsu happily shared її секрети. Редакція "Сайт" Покажіть про них.

Р



І вже тонкий Alsu нещодавно подарував своїх шанувальників: вона стала настільки тонкою, що її параметри можуть заздрити молодими моделями. Як мати трьох дітей, вона залишається в ідеальному вигляді. Про пластичну операцію, люди просто захоплюють і просять поділитися секретом. Співачка в одній зі своїх постів в соціальній мережі розповіла, що вона втратила вагу спеціально для зйомок в відео.





Alsu є опонентом суворих дієт. У юному віці, коли майбутній співак ще був леді в тілі, вона вирішила схуднути за допомогою одного з монодиетів. Вона втратила деяку вагу, але все ж страждає від проблеми шлунка. І не варто псувати здоров'я, на її думку.

Також у інтерв'ю, що любить смачну їжу, і не завжди здорову їжу. На мою думку, це не так багато вибору продукції, як їх кількість. Потрібно трохи харчуватися, але часто, щоб не розтягнути шлунок. й





Цей спорт є надійним і надійним помічником в боротьбі за красиві10 квацій, 15 штовхаків і 20 прес-підйомок з ранку - і я готовий до таких небезпечних костюмів. До речі, вперше за багато років я вирішив танцювати в відео, поділився шанувальниками Alsu. Так це дуже просто, головне - регулярність. Вона часто працює в домашніх умовах замість того, щоб піти в тренажерний зал.





Як видно, секрет гармонії дуже простий, але ефект дає хороший. Ваше тіло є результатом ваших зусиль. Якщо ви хочете їсти, вам потрібно перенести більше. Зробіть 30 хвилин тренування щодня і з'їсти невеликими порціями, які потрібно душ.

Розкажіть, як ви втратите вагу: через дієту або спорт. Поділіться цікавими статтями в соціальних мережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное