Ви ще не приготовили м’ясні кулі! У м'ясних кульках тепер і завжди додають кабачки.

Мій друг одружився кілька років тому і перейшов на життя з чоловіком в Греції. Насолодіться кулінарними стравами грецької кухні. Я прийшов до моєї матері і запросив нас відвідати. Я лікувався на різні привіти, але, серед інших речей, моя увага привертала соковита, пишна і така. м'ясні кулій

(Рівне)



Подруга подобаються рецепту, які редактори "Сайт" Повідомляємо вас.

Сквош рецепт закуски Склад
  • 600г фаршу фаршу
  • 2 яйця
  • 1 цибулина
  • 2 молодий кабачки
  • 3 зубчики часнику
  • 2 ст.л. томатної пасти
  • 3 ст.л. мелених тріщин
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Содію кабачки на дрібній тертці, подрібнити цибулину і часник. Змішайте подрібнені овочі з фаршем. Додаємо тріщини, томатну пасту і яйця в суміш. Додайте спеції і сіль, ретельно перемішайте. 53099329



  2. З отриманої маси утворюють невеликі м'ясні кулі, викладають їх на чашу маслом.



  3. Поставте на підігрітій духовці, запікайте близько 20-30 хвилин. М'ясні кулі готові!





Цей простий закуска кабачків здатний виграти серце навіть найвибагливіших гурманів. М'ясні кулі дуже соковиті і пишні, і смак і аромат просто не залишають байдужими нікому!

Якщо вам подобається цей незвичайний рецепт, обов'язково поділитися ним в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное