Мами після 50 почали онімитися пальцями і пальцями: знайомий лікар сказав, що робити

Після 50 років мама почала обніматися пальцями і пальцями вночі. Подруга лікаря запропонувала, що вона пов'язана з судинами, а бабуся-гербалізм у базарі навчає, як їх контролювати.





«Хто, хто жує льон, погане золото», – каже доведений. Я не розумію своє значення перед, але тепер я знаю, що невеликі насіння льону можуть поліпшити здоров'я, що дорожче, ніж золото, багато років.

Сучасні дослідження підтверджують: насіння льону запобігають і ефективно допомагають лікувати захворювання серця, судин, шкіри, волосся і шлунково-кишкового тракту.



ДепозитФотогалерея

Містить там поліненасичені омега-3 жирні кислоти Нормалізувати тиск, запобігти втраті пружності артерій і зменшити відкладення холестерину на внутрішні стінки артерій майже на 75%.



ДепозитФотогалерея

Флакони волокнаПоєднання в кишечнику з холестерином, сприяє його видаленню з організму. Вчені вважають, що цей ефект є результатом взаємовигідної дії омега-3 жирних кислот, дієтичних волокон і левієнів.

925116

ДепозитФотогалерея

Кожен лляний льон є цінним натуральним концентратом, що складається з білків, вітамінів, поліненасичених жирних кислот, левини та клітковини. Щоб використовувати всю потужність «золотих» насіння для лікування наших судин дозволить запропонований рецепт.

інгредієнти
  • 1/3 ст.л. насіння льону
  • 1 л води


Підготовка
  1. Увечері залийте насіння водою, доведіть до кипіння і протримайте 2 години в водяній бані.


  2. Уранці після відвару настоюється, проціджують її і заливають в скляну баночку з кришкою.

  3. Необхідно близько 850 мл кислоти-подібної рідини. П'яний протягом 5 днів: 1/3 склянки вранці на порожньому шлунку і ввечері перед їжею.


  4. Для досягнення ефекту варто сидіти на такому желе протягом 15 діб. І за три місяці повторюємо курс. Допомогло мами багато.


Як бачите, кожен може допомогти своїм судинам, вам просто потрібно трохи терпіння і бажання. В результаті не буде тримати вас чекати - ви не тільки відчуєте себе краще, але і краще виглядати.

Тушарі Ялаат: «Якщо ви більше 30, чищення судин – справа виживання!» Не варто відвідувати лікаря і відвідати аптеку на дорогі ліки. З очищенням судин відмінно справляються перевірені роки природних засобів: часник, лимон, мед і імбир.

Для очищення кишечника від накопичених шкідливих речовин в ньому не потрібно вичерпувати організм дієтами і використовувати лікарські препарати, досить смачний овочевий салат!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное