Як відтворити стару за принципом Коко Шанель

Літо в повному гойдалці! І це означає, що час прогулятися різними красивими місцями, що блукають новими стильними нарядами, і, звичайно, насолоджуватися цими теплими днями.

А ви не повинні купувати нові речі для цього, особливо якщо ваші фінанси зараз співають романтики. Ви можете зробити це своїми руками. Зроби Новини





Кожен представник представницького сексу точно знайомий з ситуацією, коли немає нічого носити, хоча шафи просто обрамлені одягом. Чому? Цілодобовий аудитЗайдіть на всі ваші літні речі замість покупки нового одягу і викинути старі.

Ви забираєте ті, які ви втомилися; нудні і неускладнені або любі, але потребують трохи перероблення або прикраси. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Редакція старого одягу "Сайт" Я хочу, щоб ви були натхненні цими 12. ідеї виготовлення старих речейй Ми щиро сподіваємося, що ми можемо надихнути вас до власних творчих експериментів!

  1. Тільки одна або дві старі чоловічі сорочки, трохи натхнення, трохи терпіння і ексклюзивні блузи готові!



  2. Ось як стара футболка і шматочок красива мережка може перетворитися в модну і дуже жіночну річ! А мереживо може бути з будь-якого. Принаймні від старої скатертини, як в цьому прикладі.



  3. Автор декору цієї куртки вирішив прикрасити одяг за допомогою гудзиків. Дуже незвичайне рішення для любителів старовинного стилю в одязі.



  4. З звичайної футболки, навіть на великій фігурі, можна зробити футболку-блюз, додавши шовк або тонку бавовняну до рукавів і мумію.



  5. Для любителів боху! Це чудовий макіяж, це не так?



  6. Ще одна цікава ідея використовує старовинну білу футболку і шматочок мережива.



  7. З чоловічої сорочки - оригінальна спідниця, яку можна пришити на півгодини.



  8. Я вже мріяв про таку сукню на літо!



  9. Сорочки чоловічі зазвичай досить довгі, тому стара джинсова сорочка може бути виконана в приголомшливо стильному одязі.



  10. Бого знову! Це те, що ви можете зробити, коли ваша улюблена сорочка занадто коротка.



  11. Якщо ви занадто багато зв'язків вдома, це ідея для вас.



  12. І нарешті, мій улюблений ремесла. У такому стилі ви обов'язково станете центром уваги!





Недавно, на соцмережах я прийшов через гарну дівчину золотими руками і непристойна уява, яка надихнула мене до реконструювати мій старий гардероб. Що це мотивує людей змінити речі. Назва дівчини - квітень, і тепер вона модний блогер і модний дизайнер.

Я пропоную вам побачити її цікаві зміни. Я раджу!



Як ви можете побачити, трохи магія і не витрачаючи на неї багато грошей, ви можете подарувати речі другий життя!

Не забудьте охопити ці чудові ідеї! Після того, як зараз є час, щоб переглянути свій вже існуючий гардероб, вибрати те, що потрібно оновлення, а потім розібратися і фантазувати, як вони можуть бути перероблені, роблячи їх стильними, незвичайними і красивими.

І не забувайте. Натхнені Ваші друзі будуть вдячні за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное