Помідори є природним ботоксом: коли я бачив мій результат матері, я відмовлявся вводити красу

Моя мама ніколи не скаже правду, коли запитує про її вік. «Що, безлюдно?» Це було 30 нещодавно, але ще 18! Я вірю, я чуйний її. Коли я шукаю себе, я захоплю її. Тексти пісень, а це означає: І не дивно, спробуйте виглядати приголомшливо з її відступом!





З поточним ритмом життя кілька жінок можна приділити собі пару хвилин на добу. Подрібнити роботу, щоденне приготування їжі і домашня робота, єдине, що сучасна жінка хоче відпочити. А час переходить, молоді переходить, і на обличчі з'являються перші зморшки.

(Українська) Яка людина скаже: «Для себе вперше і для себе прояву себе». І це ніколи не пізно. Особливо коли ви зарекомендували себе рецепти краси. "Сайт"й



ДепозитФотогалерея

Назар маска для обличчя, яка очищає пориЦе один з кращих п'яти продуктів догляду за шкірою. Може використовуватися протягом тривалого часу для ліфтингу обличчя. Я зносила маску для сну раз на тиждень. Для місяця регулярного використання насольабальні лінії стали менш помітними і розгладженими. чистка навколо очей. Я продовжую в одному режимі, я дуже люблю результат!

Здається дивно, що томати вибираються як основний інгредієнт в цій масці. Але не стрибайте до висновків. Вчені довели, що томати містять антиоксидант - лікопен. Захищає шкіру від УФ-променів і свінгерий І м'якоть містить органічні кислоти, які акуратно розчиняють кератизовані шар шкіри. Шкіра після «томато Ботокс» виглядає освіжаючим, променистим і дуже ніжним.

Р



Доведено, що регулярне вживання томатів підвищує рівень проколагену, при відсутності яких виникає неяскравість шкіри і зморшок. Проколаген збільшує еластичність шкіри Уповільнює процес старіння. А якщо використовувати томати в домашніх масках обличчя, ефект посилюється багато разів!

Щоб отримати максимальний ефект від використання томатної маски, потрібно додати до неї спеціальний компонент. Так напишіть рецепт.

Вам потрібно.
  • 1 помідор
  • 1 ст. картоплі крохмаль
  • 0,5 ч.л. оливкової олії або виноградної олії






Цей рецепт підходить для нормальної або сухої шкіри. Власники жириОлія оливкова краще замінити маслом виноградного насіння або маслом горіха. Вибирайте якісні томати, без зовнішніх пошкоджень. Це буде краще, якщо вони були трохи перезрілими. Якщо у вас є харчова алергія на томати, краще не приймати ризики і відмивати від використання томатної маски.

Перед приготуванням залити окропом на помідор і зняти шкіру. Блендер або на дрібній тертці шліфують м'якоть до чистої консистенції. 2 ст.л. л м'якоть змішати з крохмаль, додати масло. Нагріваємо суміш в водяній бані, постійно помішуючи. Мені потрібна маска для загущення трохи.

р.



Охолоджена маска наноситься на обличчя з легкими масажними рухами. Тримайте на обличчі 25 хвилин і змийте теплою водою. Потім наноситься зволожувач. Повторіть процедуру 1-2 рази на тиждень протягом місяця, після чого візьміть перерви на два тижні і повторіть.





Позбутися від «кидок стріли» навколо очей, подивіться на рецепт приготування крему з мигдалевою олією, яка відновить променевість і твердість до вашої шкіри.

Обов'язково спробуйте. очищення масок для обличчя в домашніх умовахй Вони легко підготовлюють, безпечні і вигідні. Вибираючи інгредієнти, орієнтуючись на тип шкіри.

Не забудьте показати цю корисну статтю друзям.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное