Оголошені Ангели Зачекайте молитву: Молитва щоденного молитви

Кожна людина має опікунський ангел. Він відправляється з вище, щоб захистити і керувати правою доріжкою. Для того, щоб вони чули.

Ми пропонуємо вам приклади патронів. На їх основі ви можете створити власну особистість. Як тільки ви встановите контакт з вашим ангелом, ви отримаєте допомогу в подолання труднощів життя. Ви будете розуміти, що у вас є невидимий помічник і захисник, який завжди є.





Променуйте ангели щодня.
  1. Понеділок.
    Гардіан Ангел, протектор і захисник, зажадає мені страхи робочого тижня. Подаруйте силу подолати труднощі, покажіть шлях, що веде до зростання і процвітання.



    ДепозитФотогалерея
  2. Вівторок.
    Моя опікунська ангел, безвісти мене за щоденні та побутові хори. Дайте мені більше енергії, щоб я можу подбати не тільки про себе, але і своїх близьких.



    ДепозитФотогалерея
  3. Середа.
    Моя ангела, мені потрібна порада, я не можу впоратися з вами. Я можу відрізнити правду від помилковості, добре від зла, і не відвертаюся від правого шляху.



    ДепозитФотогалерея
  4. Четвер
    Я зателефоную на ангела, щоб допомогти мені, і я впевнений в його силі. Захищайте мене від захвату і поганого впливу. Заощаджуйте і заощаджуйте від злий очей, фольги та вороги, які відправили. 339873



    ДепозитФотогалерея
  5. П'ятниця.
    Я зателефоную на мій ангел, щоб захистити будинок від тих, пожеж, стихійних стихій. З бідності та довготи, грязі та самотності, від гостей з сумними новинами.



    ДепозитФотогалерея
  6. Субота
    Мій ангел, зберегти і зберегти мене від негативних думок, чорність душі, від злих слів, від самопізності, ревнощі і заздрості. Вчити мене почуття пропорції і дати мені стан балансу.



    ДепозитФотогалерея
  7. Неділя
    Я зателефоную на мій ангел, і я довіряю своє життя йому. Допомогти мені знайти свій спосіб, очищати його від домішок, не пускати довга дорога.



    ДепозитФотогалерея


Сильна молитва ангелу Вона допомагає відкрити душу і дати доброту і благодатності в неї. Повідомляємо, що діалог створений. І Молитва до Гардіан Кожен день Завжди під рукою тримати його на стіні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное