Як зробити кошик з пластикових пляшок

Недавні пластикові пляшки стали модними. І сьогодні видання. "Сайт" Це незвичайний спосіб використання пластикових пляшок.

Це пластикаТак ви можете зробити кошики, вази, сумки, килимки і багато іншого.

Я любила ідею створення своїми руками. плоско-баскет для ванної кімнати. Виходить, щоб бути легким, міцним і гігієнічним, так як цей матеріал не боїться вологи і миючих засобів. А коли я дізнався, як зробити таку корзину, я дивився, що це було так просто! Навіть я зробив це в один вечір, і я не маю досвіду плетіння.





Вироби з пластикових пляшок своїми руками
  1. Перед початком роботи пластикові пляшки Необхідно ретельно очистити від етикеток і клею. В іншому випадку залишки клею швидко стануть місцями забруднення і псують зовнішній вигляд декору.



ДепозитФотогалерея

Також всі пляшки необхідно видалити дно і шию.



Пластикові циліндри розрізають уздовж, а потім нарізають на смуги. Приблизна ширина кожної деталі - 1,5 см. У цьому випадку краще дотримуватися співвідношення 1: 8 відносно довжини смуги. Зверніть увагу, що при збільшенні розміру заготовки, час плетіння кошика буде істотно зменшено.





Від якості отриманих смуг залежить естетика готового виробу! Є спеціальний інструмент - пляшковий різак, який дозволяє вирізати пластикову пляшку в ідеально гладкі смуги. Однак при його відсутності цілком можна обійтися звичайними ножичками і канцелярським ножем.

Р



Є два види плетіння: куточки і смуги. Залежно від цього матеріал розрізається. При плетінні кутів отриманий циліндр нарізається на швах і виходить пластиковий прямокутник, який нарізається тонкими короткими смужками. Щоб зробити їх навіть, краще розмежувати матеріал маркером.

3610Р. 4200Р.



Для плетіння смужок пляшка приклеюється у вигляді спіралі з стрічкою або клеєм нашивкою потрібної ширини. Потім пляшку розрізають канцелярським ножем в спіралі уздовж швів стрічки. Таким чином, з однієї пляшки одна смуга. Нарізані заготовки мають форму спіралі.





Ви можете переплести цей візерунок.



Ви можете використовувати простий спосіб! Для цього потрібно знайти коробку необхідної форми і розміру, після чого ввімкніть її вниз і приступайте до плетіння дна безпосередньо на неї.



Щоб зробити процес плетіння зручніше, закріпіть смуги по краях коробки за допомогою шпильк і гумок. Після того, як низ готовий, обертати смуги по краях коробки і закріпити їх гумкою. І тримати плетіння навколо. Найскладніші будуть першими двома рядами!

Після зняття необхідної висоти кошика, край пластикових смуг необхідно згинати всередину і закріпити клеєм. Тепер залишається зробити і зафіксувати ручки. Це простіше зробити, поставивши кошик на вашому боці.





Пластикові кошики Дуже зручно використовувати в господарстві або як декор. Вони відмінно очищають від забруднень і довго зберігають привабливий вигляд.





У епіцентрі природної катастрофи через те, що в них накопичуються речі, час відкликання. Але не поспішайте відкинути все, можливо, деякі об'єкти здатні дати нове життя.

Так що я пропоную вам подивитися на 17 супер-класів, які мали одну ногу в сміття!







Пластикові кошики можна використовувати не тільки в ванній кімнаті і на кухні, але і виконувати декоративну функцію в ландшафтному дизайні. практичність садівництво.

Міцність матеріалу, стійкість до температурних змін і опадів, доступність - всі ці якості оцінили народні майстри.

Розкажіть своїх друзів про цей незвичайний спосіб використання пластикових пляшок, можливо, деякі з них будуть любити цей спосіб плетіння!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное