Фрази, які допоможуть закінчити неприємну розмову

Я не хочу, щоб всі. питання Або тримайте розмову. Іноді причиною цього є поганий настрій або непристойна ситуація для розмови, але найчастіше факт, що люди з їх питання порушують межі особистого простору. Як правильно реагувати на людину, щоб не відступати, і закінчити неприємну розмову?



ДепозитФотогалерея

Психологи радять не зберігати негативні емоції, щоб не закінчити розмову з грандіозним конфліктом. Краще використовувати фрази, які обов'язково дадуть співрозмовника знати, що не варто продовжувати. Редакція розповість про них. "Сайт"й

неприємна розмова
  1. Дякую, але я не захотіла порадувати.
    Давайте скажемо ви посадити квіти на вулиці. А потім незнайомець приходить і починає навчити вас, що ви тримаєте лопату неправильно або ви придбали неправильне насіння. Або це ситуація: хтось починає стерження з моральністю про ваш зовнішній вигляд. Для того щоб не зіпсувати настрій або себе, або пасер-by, скажімо подяку вам, а потім міцно заподіяти йому брати участь у вашому житті. Ви відповіли чоловіка за свою увагу, але не дайте йому заважати в бізнесі. Ця фраза також добре працює з непристойними родичами і колегами.



    ДепозитФотогалерея

  2. «Що моє особисте життя і не обговорити його з вами. й
    «І що там чоловік, прогулявся, вони говорять?», «Одружена коли?», «І чому не мати дитини?» – ці питання пристойної людини не дозволять собі запитати. Багато людей хочуть шукати завісу. Можливо, відповідь є грубою, але вона покаже вам, що ви не хочете обговорити своє особисте життя.

    ДепозитФотогалерея

  3. «Ми керуємо емоціями. Поговоримо після того, як.
    Це найважливіше і необхідне слово. Коли емоції знаходяться на межі, і ви хочете сказати, що ви пошкодуєте в майбутньому, просто переплануєте розмову. Подумайте, а потім поговоріть. Це дає вам можливість собі і співрозмовника, щоб зібрати себе разом і не сказати занадто багато.

    ДепозитФотогалерея

  4. "Чи можу сказати мені, що я можу допомогти? ?
    Якщо багато необґрунтованих звинувачень заливаються в вашу адресу або людина просто втомилася від скарги на своє життя, запитайте це питання. Цей спосіб ви покажете, що ви чули про всі свої проблеми, продемонструвати людині своє значення і отримати можливість розпочати конструктивну розмову.

    ДепозитФотогалерея

  5. Я захоплю цю розмову, я пропоную, щоб зупинити її.
    Якщо співрозмовник доторкнеться теми, що ви не любите, скажете цю фразу. Не може працювати з родичами, але це працює з іншими людьми. Звуки полоітні і зрозумілі.

    ДепозитФотогалерея

  6. Ви опините свій особистий простір.
    Надмірна м'якість - наш головний ворог. Необхідно на початку розмови вказувати і показати людину, які межі не можна порушувати. Але якщо ваш співрозмовник занадто непристойний або починає образати вас, скажеш йому не порушувати свій особистий простір. Ви повинні думати про вас. психологічне здоров’яНе про що не пускати людей говорять всі неприємні речі.

    ДепозитФотогалерея



Не кожне питання, нехай кожен, заслуговує відповіді. Якщо щось болить вас або змушує вас відчувати біль, скажіть його безпосередньо. Ви не повинні довести до будь-якого. Виготовлена людина завжди зрозуміє і змінює тему розмови.

Розкажіть, як ви зрозуміли співрозмовника, що ви не хочете продовжити розмову. Поділіться корисними фразами з друзями в соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное