Дієта для зрілих жінок співачка Валерія

Коли ви подивитеся на співачки Валерія, важко вірити, що ця елегантна і худа жінка як старе 50 років! Вона є матір'ю трьох дітей, і в її роки виглядає просто чудово: тонкий, добре занурений, не грам зайвої ваги і ніяких зморшок. Атакери відразу ж скажуть, що все для запалення з пластиковою хірургією і жорсткі дієти, але зірка сама заперечує ці чутки і стверджує, що йога, раціональне харчування і здоровий спосіб життя допомагає їй підтримувати шикарну форму.





За словами співачки, підійде тіло і гладка шкіра не подарунок природи і не генетики, але результат довгої і важкої роботи на собі. Редакція "Сайт" Він розповість про основні секрети краси найстрашої зірки вітчизняного шоу-бізнесу.

Секрети краси Валерія
  1. «Мій ніжний і молодий зовнішній вигляд не подарунок природи. Щоб добре виглядати, ви повинні покласти багато зусиль: це фізична активність, і суворе дотримання принципів належного харчування. І в цілому я не ревнощий, так що я добре шукаю! – каже співак. Секрет схуднення Валерія Просте: здоровий спосіб життя і улюблена робота.


  2. Ви можете витрачати багато грошей на поїздки до косметолога, спираючись на гени або вичерпувати себе дієтами, але якщо ви курити і зловживати спиртом, це обов'язково буде впливати на вашу шкіру і здоров'я в цілому. Валерія довго надала спирт, що дозволяє собі періодично тільки склянку гарного червоного вина.
    524000

  3. Ефір після 18:00 є табу для співачки. Увечері Валерія не їсть їжі і вже давно відмовилась вечері. Можливо, ця звичая зірка вважає однією з основних секретів відмінного здоров'я.


  4. Валерія займає харчування дуже серйозно і вірить, що самодисциплін є запорукою успіху. Співачка вибрала помірне і правильне харчування, усуваючи смажені страви, жирні продукти, копчені продукти, борошно, солодкий, цукор і кава з дієти. дієта Валерія Це не тільки відмова від шкідливих продуктів, але і дотримання суворих правил харчування.



    Так, наприклад, зірка радує часто їсти і невеликими порціями (200-250 г), не змішувати вуглеводи з білками, а перед кожним прийомом пити 200 мл води. Крім того, Валерія любить влаштувати швидкі дні: кожен сьомий день тижня співачки напої тільки кефір і чиста вода без газу.




  5. Холодильний холодильник Valeria завжди має зелені яблука, овочі, сушені мигдаль і не дуже жирний сир (без жиру). Вся їжа співачки варить в мультиварці, періодично парі або грилі, не додаючи олії. «Я більше не можу уявити, що смажена картопля, що плавиться на вершковому маслі! Але як дитина, вона була щасливою, говорить про зірку.


  6. Для збереження молоді та краси співачки допомагає йога, яка вже багато років практикувала: Я можу сказати з впевненістю, що в 50 я відчуваю себе набагато краще, ніж на мій випуск 17. Йога є універсальною системою вправ, які можуть працювати чудесами: це дає силу, гнучкість і не тільки фізична, але і духовна. Без сумніву сильний хребт є запорукою здоров'я, краси і довготи.
    р.

  7. На додаток до йога співачка двічі на тиждень йде в тренажерний зал, працює вранці і навантажує себе фізично, як тільки є безкоштовна хвилина.


  8. За словами Валерія, спорт є запорукою не тільки гарної фігури, але і для відмінного здоров'я. Фітнес активізує всі процеси в організмі, покращує кровообіг, гормональні рівні і активність мозку. До речі, співачка стверджує, що для відмінної фізичної форми не потрібно вичерпувати себе в тренажерному залі - для полегшення і тонованого тіла достатньої кількості домашніх тренувань на тиждень.




  9. Але основні поради від Валерія до смішно простих: Жінки, пам'ятайте, що справжня краса в очах чоловіка. Якщо вони сяють теплом і добротою, ви завжди будете захоплені іншими!
    р.



Валерія переконана, що не існує особливого секрету для підтримки краси, потрібно лише прийняти комплексний підхід до здоров’я та зовнішнього вигляду, вірити у вашу нездатність і відчувати себе красивим завжди. Не забудьте, що кожна людина має можливість підтримувати молодь, головне – уявити, як ви хочете бачити себе в майбутньому і свідомо рухатися в цьому напрямку.

Якщо ви знайдете цю статтю корисними, поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное