Швидке куряче обсмаження.

Більше одного разу я переконаний, що смак всієї страви залежить від того, як інгредієнти нарізані! При приготуванні цього ароматного курячого обсмаження дуже важливо порізати моркву в колах, а не натерти його. Також важливо додати брокколі в самому кінці: інакше капуста відвариться і стане без смаку.

Посмажена курка. За цим рецептом я вважаю свою спеціальність, я не знаю, як варити на всіх, і ось все так легко. І виходить ідеально: помірно гостра і гостра курка з божественним ніжним соусом!

доб.



Курячі інгредієнти
  • 500г курячих філе або рубаних курячих стегон
  • 1 ст.л. оливкової олії
  • 200г брокколі
  • 3 морква
  • 2 зубчики часнику
  • перець червоний Чилі


Соус інгредієнти
  • 2 ст.л. подрібненого свіжого імбиру
  • 4 ст.л. кукурудзи
  • 1/3 ст. л.
  • 1/3 ст.л. соєвого соусу
  • 1/4 ст.л. меду


Підготовка
  1. У невеликій сковороді перемішайте всі інгредієнти для соусу і варіть його на невеликому вогні 5 хвилин.



  2. Обсмажуємо курку, нарізаємо тонкими скибочками, в оливковій олії.



  3. У каструлі додайте моркву, подрібнений часник і готовий соус, трохи поту. Потім додайте варену капусту брокколі до готової страви.



  4. Приправте курку гарячим перцем і подайте страву гарячим рисом або локшиною.





Детальний рецепт ароматної курки див. у відео. Дуже смачна версія цієї страви з квасолею або грибами.

про:blank

Побачити своїх друзів приємним апетитом, показуючи їх цей рецепт. Продовжити життя і поліпшити травлення, не забувайте про це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное