Сметана ягідний торт

липень - справжній рай для любителів ягід! Тут ви і солодка малина, і агрусу з кислим і солодким смаком, і неймовірно корисні смородини: червоний і чорний.

Але що якщо ягоди ви вже з'їли досить, варення скручуються, деякі заморожені на зиму, а урожай все ще не закінчується? Особисто, я оберіть. тортиЯ дуже рекомендую!

Особливо це, сметана зі смородиною. Ягоди можуть використовуватися абсолютно будь-яким, все залежить тільки від ваших смакових вподобань і сезонності. Ви знайдете той же рецепт взимку. Для такого торта також відмінно підійдуть заморожені ягоди.

р.



ДепозитФотогалерея

Я довго шукаю рецепт торта, який поєднує в собі легкість приготування і відмінний смак. І знайшов його з кулінарного блогера - відставив Світлана Чернова.

Дивовижне поєднання солодкого тіста і світлих кислих ягід відразу підкорило всі мої господарські господарства. Редакція "Сайт" пропонує вам супер-light крем-мейкй Що потрібно для вашої домашньої чайної вечірки!

Сметанний торт з ягодами



інгредієнти
  • 2 ст.л. борошна
  • 1 ст. цукру
  • 3 яйця
  • 1 шматок сметани
  • 1/2 ст.л. рослинного масла
  • 2 ч.л. розпушувача
  • 10г ванільний цукор
  • 1 ст.л. крохмаль
  • 400–500г ягід (за смаком)






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Так як ми запікаємо цей торт в духовці, поверніть його відразу, прогрійте до 180-200 градусів. Після того, як підготовка сметани займе зовсім мало часу! 547689



ДепозитФотогалерея

У зручному контейнері збити яйця з цукром, сіллю і ванільним цукром. Додати до яєчної суміші сметану, борошно просіяне через сито, розпушувач. Подивляйте його акуратно. Тест консистенції повинен бути таким же, як для charlotte (багато товстіше, ніж сметана).



Круглі форми для випікання покриті пергаментним папером і змащують дно і сторони форми з маргарином. Я використовую червоні і чорні смородини як ягоди, але ви можете взяти ті, які доступні. У окремому контейнері змішайте чорною смородини з крохмалем, потім викладіть її навпіл тісто заливають в форму, і розподіліть по всій поверхні форми для випічки.





Тепер заливаємо ягоди другою половиною сметани заливаємо і розподіляємо залишилися ягоди на її поверхні, злегка притискаючи їх руками.



Випікайте торт в попередньо розігрітій духовці. Приблизний час випічки становить 40-50 хвилин. Перевірити підготовленість торта з дерев'яним зубочисткою, його слід висушити!



Додайте торт охолонути і посипати його цукровою пудрою.



Це, готове торта. Бодибилдерши!





Дізнатися більше про процес підготовки кепікіДивитися відео.

про:blank

Я також хочу запропонувати вам рецепт відомого торта Цвітеєва! Багато людей знають про цей пиріг, кажуть, що це була така делікація, яку вони обробляли своїх гостей на численних літературних зборах сестри Марина та Анастасія Цвєтаєва. Побачити ім'я десерту, хоча це правда або ні, ніхто не знає.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!



Обов'язково спробуйте це. кепікі з ягодами. Після першого приготування він стане одним з улюблених ласощів. Дуже смачний чай або ранкова кава!

Не забудьте поділитися цим рецептом з друзями на соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное