Салат баклажанів і перцю "Для тата"

Зима – слабкість мого бабуся. Вона любить зберігати фрукти і овочі, зробити компот, варення і, звичайно, салати. Є десятки рецептів в її арсеналі, але вона готує особливу любов. баклажаний Ось тому, що його дід любить його. Вона вже понад 40 років готувала цей салат, і це називається «Для Даду» в нашій родині.





І сьогодні видання. "Сайт" поділитися рецептом з вами зимовий салатОдне, що обов'язково переможете серце.

Салат баклажанів для зимових Інгредієнтів
  • 2.5 кг баклажани
  • 2,5 кг болгарського перцю
  • 1,2 кг моркви
  • 3л томатний сік
  • 20 зубчиків часнику
  • 2 ст.л. солі
  • 1 ст. цукру
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 2 ст. ложки оцту


Підготовка
  1. Для приготування салату можна взяти готовий томатний сік або свіжі помідори. Моя бабуся завжди робить її томатами. Їх потрібно мити, дрібно нарізати і варити на повільному вогні. Ви будете варені під час приготування інших овочів.

    ДепозитФотогалерея

  2. Тепер порізати моркву і баклажани по колах, а потім обсмажити їх в олії до золотистої скоринки. Очистити перець і вирізати їх великими шматочками. Практично все готове, тепер встигнути розпочати томати.



  3. Відварені томати потрібно натерти через сито, щоб позбутися від шкіри і насіння. Ось як ми отримуємо чистий томатний сік. Залийте сік в велику каструлю і додайте нарізаний перець до неї. Поставте його на вогонь, дайте відварити і відварити протягом 3 хвилин. Після того, як вони варені, додайте інші овочі. Часник можна залишити зубцями або нарізати невеликими шматочками, так як ви віддаєте перевагу.



    ДепозитФотогалерея
  4. Тепер необхідно додати сіль, цукор і склянку рослинної олії до рослинної маси. Відправте салат до плити знову, після того, як суміш вариться, варіть його ще 25 хвилин, постійно помішуючи. Потім додайте оцет і варіть ще 5 хвилин. Тепер можна поширити салат на банки, які потрібно заздалегідь стерилізувати. Викласти салат, ущільнювати банки кришками, і дати їм охолонути вниз.





Тепер ваш дивовижний закусок готовий. Відправте його до прохолодного місця і залиште його до зими. Цей смачний салат порадує вас більш ніж один раз з холодними зимовими вечорами, оскільки він також дуже ароматний і підійде будь-яким гарніром. Бон привіт!

Що робити зимові препарати? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное