Підвіска kashpo своїми руками

Більше номерів на підвіконні? Цей метод буде цікавим для тих, хто не може прикріпити свої улюблені горщики навіть на підлозі!

Я дуже люблю ідею. озелененняй І все тому, що цей метод допомагає зберегти простір з відсутністю простору і безкоштовними підвіконнями та іншими горизонтальними поверхнями від зелених просторів, і виглядає незвично, стильно і дуже красиво.

І сьогодні видання. "Сайт" Як це зробити. красиві підвісні горщики для квітів використання простих і доступних матеріалів. Тепер це не балкон, але справжній сад піврамісу!





Підвіска kashpo своїми руками
  1. Я думаю, що я буду почати з МакрамаЩо, на мій погляд, найбільш підходить для створення висить кішпо. Кашпо в цій техніці може бути як дуже простим, який можна зробити буквально за 10-15 хвилин своїми руками, так і складним - результат багатьох годин роботи.

    Тому я пропоную навчати спочатку на легких, сподіваючись на свої навички, а потім переходити на більш складні.





  2. Підвісні горщики з металевих кошиків можна відразу заповнювати підкладкою, але для того, щоб волога не допускається, потрібно укласти кокосове волокно внизу, і це дозволить тільки поліпшити зовнішній вигляд магазину з лушпиння.



  3. Чудова ідея для любителів гачка!



  4. Підвісний солом'яний сквош підійде інтер'єру з інноваційними нотками. Просто захопити пакет неонових коктейлів соломи, міцною ниткою і почати. І для цього буде достатньо навіть 15 хвилин!



  5. Старі плями, хороший клей, непотрібна чаша - і за 20 хвилин у вас є цей незвичайний і дуже стильний каву. Для цього на пальці поміщається половина ковдри вертикально, чаша поміщається всередину горизонтально і місце контакту. На них кладуть клею, розміщують чашу і тримають до готовності клею.





  6. Для висить Ви можете використовувати різні матеріали, доступні в будинку: кошики, відро, пляшки і навіть старі кулі!



  7. І ось деякі прості майстер-класи по техніці плетіння макраме.





    Я збуджу ці варіанти! , Україна



  8. Дерево також надає досить великий спектр дій, різноманітність форми і кольору. Дуже дякую!

    І це не парно, але справжня полиця для квітів! Рука своїми руками з старою ріжучою дошкою і міцними нитками, і так, щоб вази не падають і дошка не висить, роблять невеликі канавки по краях дошки або закріплюємо нитки крапелькою клею.

    Для мене це неймовірно простий і досить елегантний задум!



    Такі підвісні злаки чудово доповнять інтер'єр будинку. Робиться швидко і просто, матеріали не займе багато грошей.







Щоб побачити сам процес панчохи У техніці макраме я пропоную дивитися це відео.

про:blank

Це чудова ідея для орхідеї висить горщик! Це досить легко і легко, це не так?

про:blank

Я також запропоную вам ознайомитися з 6 чудових ідей для використання продуктів macrame в дизайні інтер'єру. Я не можу стояти, щоб побачити цю чуйність!



86232 р.



Що ви думаєте про ці красиві ідеї? На мій погляд, це одне з кращих рішень для озеленення квартири з невеликою площею. Хоча для великого будинку, особливо для любителів еко- і бохо стилів, що вам потрібно!

Ці ідеї натхнення каструлі з друзями на соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное