CatalàDeutschEnglishEspañolFrançaisItalianoLatviešuLietuviųNederlandsNorskPolskiPortuguêsRomânăSlovenčinaSvenskaالعربيةفارسیעבריתΕλληνικάБългарскиРусскийСрпски / rpskiУкраїнська中文(台灣)

Спробуйте принаймні один раз. Грузіяй Не можна зупинитися – це любов до життя! У сім'ї це блюдо завжди означає свято, навіть на будні дні.

Грузія картопля-чей Вони стануть чудовим доповненням до вечері: замість хліба до супу або борщу. Моя родина любить споживати їх теплою, змивається прохолодним молоком.

3617674



Смачні торти інгредієнти
  • 500 мл молока або води
  • 1 кг картоплі
  • 2 цибулини
  • 650 г сиру сулугуні або сиру сиру
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 50г вершкове масло
  • 1 ч.л. солі
  • 1 ч.л. цукру
  • 10 г сухих дріжджів


Підготовка
  1. У теплому молоці додайте сіль, цукор і дріжджі. Подивитися і чекати піни, щоб сформувати.



  2. Додати борошно в суміш, перемішати тісто. Тісто вийде липкою, тому в кінці замісу змочіть руки рослинною олією і продовжить заміс до тих пір, поки маса відокремлюється від стінок посуду.



  3. Зніміть тісто з чаші, змащуйте стіни рослинною олією і викладіть тісто назад. Поставте чашу на 40 хвилин в тепле місце.



  4. Після цього знову перемішайте тісто і залиште, щоб знову піднятися.
  5. В той час як тісто підійде, робимо начинку: варити картоплю, зробити пюре, додати до неї дрібно нарізані цибулю і тертим сиром. Summon, добре перемішати і розділити начинку на 3 ідентичних частин.



  6. Готове тісто було також поділено на 3 частини і кожен закочений на круглий торт.



  7. У центрі кола помістіть кульку начинки, з'єднайте краю тесту у вигляді мішка.



  8. Залийте робочу поверхню борошном, акуратно розкачати торт з валиком або руками. Обміріть тісто виделкою в декількох місцях, щоб вийшов повітря.



  9. Тепла духовка до 180°C. Помістіть тістечка на паперовій сковороді і запікайте їх до тих пір, поки вони не повертають коричневими.



  10. Змастити готові тістечка з вершковим маслом, дати мені трохи і послужити столик. Бодибилдерши!





Якщо використовувати сир замість сиру сулугуні, краще засолити начинку трохи більше. Переконайтеся, що тісто повітряний, як подушка. Тому закопувати руки в рослинному маслі так, щоб тісто не прилипало при перемішуванні - так не забито борошном. Торти, зроблені за цим принципом, відмінні!





Грузинський торт можна з різноманітними начинками: квасоля, м'ясо, зелень і яйця.

Я сподіваюся, що вам подобається. наповнювач Я люблю цю страву. Спробуйте зробити його в домашніх умовах, адже інгредієнти прості і будуть знайдені на вашій кухні. Поділіться статтю на сторінці та залиште коментар!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное