Малинові муфіни в цвіль

Прості і смачні манжети. Без борошна і цукру - мій улюблений десерт, тому що він повністю нешкідливий до фігури! Рецепт використовує малину, але можна додати будь-які ягоди за смаком: чорницю, смородини, вишні, полуниці. Не менш смачні будуть муфіни з сухофруктами: дати, чорносливу і сушені абрикоси відмінно поєднуються з фірмовим банановим тестом ...

Дуже смачна страва вийде, якщо ви додаємо в тісто краплі ванільної сутності або ваніліну. Якщо ви хочете провести чудовий смак, то ви можете замовити будь-який смак.

доб.2



Прості манжети в формах Інгредієнти
  • 2 стиглі банани
  • 4 яйця
  • ягоди вибору


Підготовка
  1. Тепла духовка до 180 градусів. Подрібнити банани з виделкою або блендером.






  2. Збийте яйця добре і попаріть їх бананами. Змастити цвіль злегка з маслом, розмістити на дні ягід.






  3. Залийте ягоди банановою сумішшю. Можна додати кориці для аромату.
    р.

  4. Випікати кекси в нагрітій духовці. Приготуйте до 12 хвилин!






Під час перегляду відео ви помітите, як легко це зробити смачними кексами. Я не можу спробувати!

про:blank

Коли я зробив це млинціЯ думав цей рецепт придумав ангела. 100% смак і 100% користь в будь-який час! Цей десерт підходить навіть для діабетиків і людей, які слідують безглютеновим раціоном.

Таку корисну солодкість ви хочете годувати дитину, і це показник відмінної страви. Скажіть про ці кекси, отримайте друзів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное