Як зробити мат своїми руками

У мене є велика сім'я. Так ми, як багато інших людей, часто стикаються з проблемою куди піти. свінгерий

Коли це малюкові речі, які тільки мали, ви можете подарувати йому комусь. Для тих, хто потребує, у церквах або дітей-сиріт (хоча дитина потребує нових речей). І нещодавно ми розповіли в храмі, що якщо зношені речі, перевозять їх до сміття, хоча вони були тільки зношені двічі.

Що ми можемо сказати про досить зношених або застарілих речей, про тих, які ніхто не їхати, і це патологія, щоб відкинути! Але пансіонер Ольга Павловна знає спосіб. Як подарувати другий життя Все це непотрібні речі.





ДепозитФотогалерея

Мати старих речей останнім часом стають модними ручної роботий На м'який в'язаний або плетений підлоговий щит приємно стати оголеними ніжками вранці, а в ванній кімнаті мат вбере зайву воду і не дасть вам ковзати на мокрій підлозі, на дверцятах можна протирати брудні туфлі і залишити її на висиханні.

Звісно, такі килимки можна купити в магазині, але це набагато приємніше, якщо це зроблено з вами теплою і милою. Таку річ буде виглядати по-різному, і триватиме набагато довше, і навіть питання про те, куди ставити зайві речі, будуть закриті найкращим чином.





Редакція "Сайт" Я запрошую вас отримати цікаві ідеї. Як зробити оригінальний килим своїми руками з різних матеріалів. Я особливо рада, як ви використовуєте старі шарфи!





  1. Помпома мат
    Для того щоб зробити м'який килимок з помпонів, потрібно: товсті вовняні нитки для в'язання, сітчаста основа для килимка і ссатьор. р.



    Для початку потрібно зробити помпоми різних кольорів, щоб отримати плавний градієнтний колір переходу. Хоча ви можете спробувати зробити монохромний килимок або викласти незвичайні візерунки з різних кольорів - це все залежить тільки від ваших смакових вподобань. Також можна грати з розміром пом, використовуючи великі, менші і дуже дрібні.

    473184



    Це, помпом мат готовий. Добре, якщо ви не змогли знайти підходящу основу у вигляді сітки, не варто перезавантаження, адже поми можна просто пришити до будь-якої тканини.

    р.



  2. Яскравий килимок з мотузки і вовни
    Картон, ножиці, мотузка і пряжа різної товщини - все, що необхідно для плетіння такого чарівного килима.



    795736

  3. Пухнастий килимок старих шарфів
    І ця ідея підходить для тих, хто має старі шарфи в домашніх умовах. Завдяки їм ви можете це зробити. лаунж-мат Або коридор. Вам буде потрібно: 6 шарфів флісу, тканини або джинсового кола для основи, ножиць і швейних аксесуарів.



    Складіть кожен шарф навпіл і вставте краї з обмотким швом.

    Р

    Складіть отриману заготовку навпіл в довжину ще раз, щоб змітити середину, потім виріжте ножичками "Пілот" - поперечні смуги флісу 1-1,5 см шириною до складної лінії.





    І тепер ми отримали палі на підставі в колі.

    Що ви повинні зробити в кінці!







Щоб побачити весь процес докладніше, див. ці відео.

про:blank

про:blank

Дуже складно позбутися від зайвих. Особливо помітно переповнений шафа з постільною білизною, яка може лягти там протягом років, розтоплений і обпалений.

Тому я пропоную вам ознайомитися з незвичайними ідеями про те, як використовувати старі листи. Я не думав про використання постільної білизни.



Ви не будете лаціні і обов'язково використовувати один з цих чудових ідей, або ви можете все відразу! Вашим друзям і сім'ям оцінить цей оригінальний і декоративній

І не забудьте розповісти друзям про ці ідеї, адже натхнення є настільки цікавими!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное