Свіжий абрикосовий торт

Вам подобається абрикос? Я дуже! Так я пропоную вам варити шахту. ПопулярніВін був у сім'ї для трьох поколінь.

Дуже смачний, одночасно ароматний і ніжний, який після першої випічки стане вашим улюбленим. Я можу сказати з впевненістю, що цей торт не має аналогів! Неважливо, скільки ви їсти, ви ніколи не нудьгуєте. І навіть якщо ви не любите абрикоси стільки, скільки я робити, то вам точно сподобається їх в цьому пиріжці.





ДепозитФотогалерея

Абрикос Пиріг "Сайт" Запропонуйте, щоб знайти простий. торт-мейкй Що потрібно для ранкового чаю!

, Україна



Карамельні інгредієнти
  • 120г цукру
  • 50г вершкове масло


Тест інгредієнти
  • 140г борошна
  • 12-15 абрикосів
  • 2 яйця
  • 100г цукру
  • 80г сметана
  • 70г вершкове масло
  • 15г ванілін
  • 1 ч.л. розпушувача
  • щіпка






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Починаємо процес приготування карамелі, для цього змішуємо інгредієнти для неї і варимо їх на невеликому вогні 5-7 хвилин, постійно помішуючи.



  2. Карамель заливають на дно форми для випічки. Вимити абрикоси, очистити насіння, розділити на половинки, а потім викласти на карамель зріз.





  3. Тепер давайте на тест. Збийте розм'якшене масло з цукром міксером або вінком вручну, потім додайте сметану і ванілін і збийте все добре. р.



  4. Тепер додаємо один яйце до тесту і збиваємо його до гладкості кожного разу. Ми просіюємо через борошно з розпушувачем, додаємо сіль і знову перемішуємо. Тест консистенції повинен нагадувати сметану.



  5. Тісто викладають на абрикоси, вирівнюють і відправляють в духовку для випічки при температурі 180 градусів за 30-40 хвилин. Готовність перевіряється дерев'яною паличкою.



  6. Ми беремо готовий торт з духовки і даємо його всмоктувати карамель.



  7. Тепер поверніть його на блюдо і отримайте смачний і ароматний торт. р.



  8. Торт-тренер готовий.Смачного! Звичайно, можна експериментувати і змінювати деякі інгредієнти для наповнення смаку.





Також я пропоную вам спробувати зробити крем абрикосів за рецептурою Louis XIV. Цей крем є справжнім делікатесом! Знаючи переваги абрикосів, хочу харчуватися щодня.







ДепозитФотогалерея

Абрикосовий млинець Дуже добре і легко готувати! Такий торт можна зробити не тільки з абрикосами, але і з іншими фруктами, наприклад, сливи, персики, нектарини і навіть яблука. Але цей рецепт вважається універсальним і вже постарався багатьма господинями.

Зробіть це смачно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное