Творчий шлях Олександра Бульдакова

3 квітня світ втратив ще одну красиву людину. У прес-службі Гільдії кіно акторів Союзу кінематографістів Російської Федерації розповів Олексій Бульдаков. Його життя був скорочений під час екскурсії - Бульдаков мав згустку. Відомий актор, який зіграв героя Плівка «Особливості Національної Хунції»Він жив 68 років.





Редакція "Сайт" Відповідає всім близьким Олексій Бульдаков та запрошує читачів, щоб згадати життя та творчий шлях талановитого актора.

Олексій Бульдаков Олексій Бульдаков народився 26 березня 1951 р. в с. Макарівка Ключевського району Алтайської Території. Незабаром родина Бульдакова переїжджає до Казахстану. Сім'я оселилася в місті Павлодар. Тут пройшли молоді роки майбутнього художника. Як дитина, Бульдаков мріяв стати пілотом і захопився класичної боротьби. У старшій школі хлопець закохався в театрі і кіно - і мрія була приречена на віру.





«Я мріяв бути пілотом з дитинства. У той же час я любив кіно божевільно. Мама подарує 20 копеків: п'ять копеків на автобусі - там, п'ять копеків - назад і десять копеків для фільму. Я дивився фільм "Велике життя". Я був так вражений Aleynikov, що я сказав: Я буду артистом, — сказав актор в інтерв'ю.





Олексій Булдаков закінчив театральну студію на Театрі Павладара імені А. П. Чехова. Починав творчий шлях актора. Однак він незабаром приєднався до армії. Після подачі він вже на іншому етапі - Театр Томська драма. Але через конфлікт з головним директором було вимушено залишити театр і на 6 місяців працював на тракторному заводі в рідній Павлограді. Від часу він виконав в різних невеликих театрах.





У кінотеатрі Бульдаков дебютував у 1982 році в кінофільмі «Хто вогонь». У 1995 році після виходу фільму Олександра Рогожкіна «Особливості Національної Хунти», де Булдаков відігравав роль Генеральної Івогіни. У цій типовій ролі Генерального Олексія зірвала в декількох фільмах.





Найяскравіші картини за участю Бульдакова: «Невизнаний», «Хто мій село ...», «Заради декількох ліній», «Іце квіти», «Скарб сонця», «Залісся», «Солдері», «Хітлер Капу!» «Мана з бульвару Капучинок», «Субл шпигуна».





Популярна любов не зіпсувала актора. Вентилятори Олексій Бульдаков і пов'язані з характером Генерального Івогіна. Вінцева фраза: «Для розуміння!» «З причини!», «Для мистецтва!»





Зіграти в кінотеатрі, хоча він приніс приголомшливий полум'я, але актор ще любив театр ще більше. Вечір у юнацькій молоді Олексій зрозумів, що єдиний театральний етап розкриває і формує художній подарунок: Дуже серйозний і водночас цікавий процес. У театрі. І в кіно, це про те, що твій талант, твої погляди і так далі.





В останні роки процес поповнення фільмографії з художником сповільнився. У 2018 році закінчив Олексій у трилогії Ейнс, Звей, Дрея. Митець спробував себе не тільки в кіно, але й спробував реалізувати себе як співак пісень.

Разом з співачкою та композитором Владом Забеліном Олексій записав альбом «Особливості Національного кансона». Вболівальники актора дуже тепло отримали випуск колекції. Справжній хіт у його музичній біографії став кліп «Все в будинку».





Щастя в особистому житті, проте, а також визнання, не прийшли до Олексія Бульдакова негайно. Олексій Булдаков був одружений двічі. Перший раз одружився на 34 роки актриса Людмила Кормуніна. Друга дружина – Людмила Андріївна Бульдакова, вчитель освіти, працювала директором взуття. Актор має сина, який живе в Мальті.





Олексій Бульдаков завжди відігравав в театрі і кіно за задоволення, не за гроші. Він жив кожну роль і забрав свою професію дуже серйозно. Ми не побачимо цей талановитий актор знову в нових фільмах.

Яскрава пам'ять, Олексій Бульдаков!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное