Як приготувати хліб без борошна і дріжджів

Це один хліб Я навчився варити дружину спортсмена. Ми зустрілися з роком тому в фітнес-центрі, а потім стали друзями. Тоді я шукав правильне рішення для себе, як привезти фігуру в форму, щоб я радо поплавився в красивих купальниках на відпочинку на морі.

Рік пройшов, і цей рецепт приймав корінь в сім'ї так багато, що я не запікаю хліб на ньому просто перед пляжним сезоном. Хліб є здоровим і смачним. Я використовую його для ранкових сендвічів або снеків вдень, і часто приймають його з собою на дорозі. Найкраща частина полягає в тому, що вона готується швидко і легко!





Хліб без борошна і дріжджів Сьогодні редакція "Сайт" Він розповість, як зробити особливий. Головнай Я люблю всіх, хто їсть правильної їжі!

3250Р. 3700Р.



Інгредієнти для опару
  • 1 ст.л. насіння
  • 0,5 ст.л. насіння льону
  • 0,5 ст.л. лісовий горіх (може бути замінений на горіх)
  • 1,5 ст.л. вівсяного
  • 4 ст. л.
  • 1 ч.л. солі
  • 1 ст.л. коричневого цукру
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 1.5 Столи води






Підготовка
  1. Грибні лісові горіхи (або горіхи). У мене були латунні тріщини замість висівки, тому я ріжу їх дрібно ножем.



  2. У глибокій мисці перемішайте всі сухі інгредієнти. Не забудьте сіль і цукор! ретельно перемішати.



  3. У окремому контейнері змішайте воду з рослинним маслом. Кнут трохи з вінком, а потім залити в суху суміш.



  4. Змішайте всі інгредієнти ретельно і залиште на 2 години. 1176029р.



  5. Поставте суміш в силіконову форму для випічки. Поставте в духовку і випікайте 20-25 при температурі 180 градусів.



  6. Вийняти силіконово-подібний хліб, закрили його, а потім покласти його на сковороду. Подаючи ще півгодини при 180 градусах.



  7. Це, фітнес хліб готовий. Бон привіт! р.





Я також рекомендую вам прочитати оригінальний рецепт хліба. Милий хліб може виглядати нормально ззовні, але коли ви її зрізаєте ножа, ви побачите незвичайний яскравий червоний вихров!

Цей ефект досягається за допомогою бурякового соку і цікавої техніки змішування тіста.



кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс кс



Це один Головна Я впевнений, що кожен вдома сподобається! Сам рецепт простий, і хліб виходить апетитним. Про це можна зберігати близько тижня, що дуже зручно.

Хліб. безбарвний У мене є тільки цей хліб в моєму будинку і попросити його, хоча я запікаю інші корисні хліби.

Ви не можете придбати це добре в хлібному магазині. Поділіться цим корисним рецептом з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное