Як приготувати charlotte з яблуками і сливами

Коли ви почуєте тільки слово «скарлет», ви відразу пам'ятаєте смак і запах. Для мене це запах дитинства і ті прекрасні літні дні, коли я відвідував мій бабуся. Чи можна пахнути торт просто вийняти з духовки?





Сьогодні видання. "Сайт" Пропонуємо Вам свій рецепт смачного вугілля в духовці. Все нормально, але це трохи відрізняється.

Як запекти інгредієнти Charlotte
  • 150г яблук
  • 150г сливи
  • 200 г цукру
  • 180г борошна
  • 5 яєць
  • 1 мішок розпушувача
  • Кориця
  • вершкове масло


Підготовка
  1. Почнемо з яблуками. Помийте їх добре і виріжте їх дрібними кубиками або скибочками. Потім можна додати корицю до яблук за смаком. 578865



  2. У окремому контейнері збити яйця цукром до стану товстої піни. Постійно помішуючи суміш, додайте борошно і розпушувач до неї. Маса повинна бути однорідною і без грудей. 74635.700



  3. Тепер вирізати сливи. р.



  4. Змішайте форму вершковим маслом. Спочатку викладіть шар яблук, потім покрийте його тонким шаром тесту. Зверху цього шару тіста викласти залишилися яблука і сливи, а потім залити тісто.



  5. Тепер відправте в духовку за 40 хвилин. Прикрасьте готове вугілля на свій смак. Я люблю посипати її зверху тертим шоколадом. Смачного!





Тепер ви знаєте, Як зробити вугілляТак що виходить м'який, легкий і повітряний. Завдяки великій кількості фруктів, його смак просто чудовий. Неважливо, скільки разів запекла, не залишаючи крихт, кожен радує цим дивовижним charlotte. Зайдіть!

Що може бути краще, ніж яблучна випічка? Нещодавно ми поділилися з вами рецептом дивовижного вугілля з яблуками та медом.

Але charlotte не повинна бути солодкою. Повідомляємо, як зробити смачний торт з капустою.

І звичайно ж літня версія є рецептом для королівського charlotte з полуницею. Смачного!

Чи подобається вам рецепт? Поділитися з друзями

Категории

Смотрите также

Новое и интересное