Інструкція з приготування кifliks з варенням

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Як чоловік, що діти постійно просять щось смачне для чаю. Я мав знайти багато цікавих рецептів печива. Найпопулярніші з них транскарпатськийй

Закарпатські хіфлікки схожі на сумки, але набагато смачніше! З моменту виходу рецепту до Закарпаття з Австрії, збережуться ім'я десерту, і вона походить від австрійського кіпферла, або кіпфеля, що означає «ріг».





Домашні печиво з варенням печива мають форму сумочка, і як начинка діє варення, зазвичай вишня. Також можна додати родзинки і горіхи до начинки. Кiflicks готують з найпростіших інгредієнтів і дуже швидко, що також є величезною перевагою цієї випічки.

Сьогодні видання. "Сайт" Розкажіть, Як зробити kiflikas з варенням. Моя рука досягається ще одне!





інгредієнти
  • 500г борошна
  • 250г вершкове масло
  • 7 ст.л. сметани
  • будь-який варення або пилка (товщиною)
  • 0,5 ст.л. цукрового піску






Підготовка
  1. Щоб замісити тісто, залити борошно в глибоку миску, додати вершкове масло. Наріжте вершкове масло ножем, а потім подрібніть борошно вершкове масло в кришку.



  2. Додаємо в тісто невеликими порціями сметани, щоб змішати м'яке і еластичне тісто. Р



  3. Змішайте тісто однорідної, м'якої консистенції. Якщо ви тісто виявилося важко і щільно, спробуйте додати ще одну ложку сметани, а потім перемішати її до пружності. Загорніть тісто в харчовій плівці і поставте в холодильник на півгодини.





  4. Візьміть тісто з холодильника і розділіть його на три частини. Один з деталей, що розгортають в прямокутний шар товщиною 3 міліметри. Розділіть шар на квадрати приблизно 7 х 7 сантиметрів. Виконайте те ж саме з іншими частинами тесту.





  5. Приготувати будь-яке варення для начинки. Краще мати товсту консистенцію і засолити, так як цукор не додається в тісто. Змастити половину кожного шару тіста з варенням. Загорніть тісто в ріг, закріпіть краї (Я також приколіть швом просто в разі) і укладіть кiflicks.





  6. Поставте кiflyks на чаші і запікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 20-25 хвилин. 737,000



  7. Нехай кліщі охолонуть, а потім посипають їх цукровою пудрою.



  8. Це, Карпати Готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную вам дізнатися 25 способів прикрасити домашні кондитерські вироби. Ці яскраві ідеї будуть корисні кожному господині!



Іноді такі випічка готують не від шарів, але від дріжджового тіста, але їх смак не страждає від цього на всіх!

Підготовка лаціна Це не займе багато часу і грошей, але цей cookie буде спокусити вас своїм смаком. Візьміть цей рецепт і поділитися своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное