Що не поговорити з друзями, попереджає Ошу

Найближчий друг - той, хто розуміє вас і поважає ваші межі. Хто прийме вас в подарунок і хто не судить вас "право" але болячей Скільки коштує найкращий друг. Це набагато простіше лікувати себе таким чином. Я впевнений, що людина Вивчайте себе і навчайтеся знецінювати свої власні потребиВін стане найкращим другом для всіх своїх друзів, родичів і колег.

Є люди, які вважають, що вони мають багато друзів, і є ті, хто навряд чи може назвати один. Не про дружби цих двох людей. Найімовірніше, у них однакова кількість близьких і не дуже людей. Все про визначення і так званий брус. За межі якого починається найбільш інтимне спілкування двох осіб.



Для всіх, цей кордон буде різним. Хтось досить. Дві бесіди після пари склянокІ хто, навіть живе поруч з вами все своє життя, не зможе викликати людину найближчий друг. Не змінюється. Ми кладемо слова в наші сприйняття, які іноді навіть ускладнюють відносини з іншими.



Іноді це називається скептичною. наклейкай Я вірю, що слова допомагають нам зрозуміти наші почуття. Деякі поняття потребують більше одного слова. Сфера взаємовідносин між людьми є кращим прикладом того, що чим більше слів, тим простіше буде вирішуватися.



Навіть якщо ви думаєте, що людина є найближчим, ви завжди повинні розглянути, Що Ви сказали його. Це важливо не тільки для вас, але і для нього. Осо, наприклад, погоджується з цією заявою. Він дає. двосторонній Як спілкуватися з друзями:

  1. Не дайте другу інформацію, яку ви не скажете вашого ворога.
  2. Не відмивайте ворога, тому що він може бути вашим другом завтра.


Я люблю ці рекомендації. Тим не менш, я додав, що це можливо. екстраполювати спілкуватися з будь-якимНе просто з друзями.



Багато людей бачать чесність як індикатор того, скільки ви довіряєте когось. І довіра вже одна з обов'язкових якостей для дружби. Але можна подивитися на це. по-різномуй Інтегрність передбачає розкриття деяких секретних відомостей, які дає вам силу.й Відносини з людьми можуть змінюватися в день. Ви не можете прочитати інші думки та прогнозувати свої дії.

р.

По суті, іноді люди не мають вибору. Вони знаходять себе в складній ситуації, де вони повинні вибрати між собою і другом. Після того, як ваш друг буде навіть бути. Я не знаю ваших секретів.й Але не є такі десятки моментів. Деякі люди не знають, як тримати рот, коли вони пити. Я не думаю, що це люди погано. Більше Ми довіряємо людей з інформацією., що належить до нас.



Друга точка трохи простіше, я думаю. Я розумію це: не судити інших, хто це є. З одного боку, це не дозволить вам руйнувати його. гіпотетичнаА з іншого боку, ви не будете славати як дуже людина, яка говорить за іншихй

З редактора Пам'ятайте, що Люди завжди йдуть І поділитися інформацією. Не погано. Це те, що нам вдалося розвивати суспільно і зробити наше суспільство сьогодні. Не відлякуйте інших для цього. Але варто пам'ятати. Право на захист важливої інформаціїЦе просто про вас.

І пам'ятаєте легендарну фразу з «Сімнадцяти Моментів весни»: "Що два люди знають, що свиня знає..."

Категории

Смотрите также

Новое и интересное