Британський сливовий десерт, мій чоловік і я його їсти в столових ложках прямо з форми

З кожним роком я чекаю. слив-сезонЩоб зробити сливу кераму. Спробуйте смачний десерт. Неважко сказати, морозиво, в той час як він теплий, просто висота блаженного смаку і аромату. Поспішно, я дам чверть цієї страви, поки я збираю фотографії для статті.

Крмелл Британський десерт з сезонних фруктів, коли зверху є хрусткий скоринки тесту, а на дні дуже м'які і ніжні сливи з лимонною кислинкою. Неможливим є розбити!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки сливий Ця випічка обов'язково переможе ваше серце!

71

Plum Crumble Інгредієнти для тестування
  • 300г борошна
  • 4 ст.л. коричневого цукру
  • 2 ст.л. звичайного цукру
  • 120г вершкове масло
  • 10г ванільний цукор
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 1кг слива
  • 4 ст.л. коричневого цукру
  • пілінг і сік половини лимона


Підготовка
  1. Промийте сливи, виріжте їх навпіл і видаліть кісточки. 706580



  2. Для карамель розтопити коричневий цукор в сухій сковороді. Зверніть увагу, що не варто розмішувати карамель з ложкою або шпателем. Просто гойдаліть сковорідку збоку в сторону. Також додайте до карамельної половини пакету ванільного цукру, соку і шкірку пів лимона. Додайте половину слив. Готуємо на повільному вогні близько 5 хвилин до загущення начинки.





  3. Щоб приготувати тісто, змішайте цукор з ванільним цукром, додайте борошно, щіпку солі і вершкового масла. Вирізати все разом. Також заливаємо розпушувач. Дитина повинна бути вологою. Р



  4. Помариньте форму невеликим шматочком вершкового масла. Поставте фаршу. Залийте її борошнистою крихтою.



  5. Випікайте кераму в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 35 хвилин.



  6. Це, аромат з сливами готово. Бодибилдерши!





І познайомитися з цим рецептом, дивитися відео з кухар-канал «Препарат з Мілою Барсі». Рецепти з цього каналу - це справжня знахідка для любителів приготування їжі і смачних страв!

про:blank

Я також хочу дізнатися, як зробити яблуневий керамб. Цей десерт незвичайно ніжний і ароматний, він ідеально підходить для вечірнього чаю в будь-який час року.



Я приготував таку сливу керамом багато разів! Фрукти також можна використовувати груші, яблука, персики або абрикоси. А що смачна крихта з малиною, це окрема історія. Тепер, в той час як сезон пізно малини, радимо спробувати приготування їжі.

Будь ласка, зауважте, що ріжуча рамбла незручна. Це набагато простіше покласти його ложкою. Добре, мій чоловік і я з'їсти його ложками прямо з однорідності.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное