Чоловік зустрівся з не настроєм, а потім вийшов на запис розмови між матір'ю і сестрам

Якщо Ваш чоловік постійно незадоволений, не варто шукати причину в собі. Кращий. запитати про що це таке. Можливо, ви можете вирішити проблему разом і не станете скандалом. накопичені невибагливі емоціїй Але що якщо причина кварелі є вашим родичам, які не можуть приймати вашу дружину?

Нещодавно мій друг зіткнувся з досить важкою ситуацією. Хтось подряпинав свого чоловіка, який був правим під вікнами будинку. Щоб знайти інструдер, чоловік залишив камеру на підвіконня на ніч.

655130

Вранці всі пішли на власний бізнес: друг пішов взяти дитину до дитячого садка, і чоловік побігався з роботою. Моя сестра з дружиною і сестрам мала приїхати до одягу для моєї сестри.



Коли мій друг повернувся, мій чоловік був вже додому. Він був явно виведений раніше, ніж звичайний. Чоловік був щось. мастурбаціяй Після короткої тиші і сумніву він перетворився на камеру. Відео показали, що відбувається на вулиці, але Звук явно прибув з квартири.



Це була материнська бесіда. І бесіда досить неприємна. Мама скаржала, що син-в-право: заробляє мало, не слідувати себе, завжди сидить перед телевізором Звісно, чоловік мій друг був дуже засвідчений тим, що він чув. Тексти пісень, а це означає: Ніхто не хоче чути про себе.

р.

Сім'я проти чоловіка Я впевнений, що найголовніше в цій ситуації зрілій Вона обрала власний партнер. І якщо вона задоволена чоловіком, то не існує занепокоєння для нерозривних родичів. Якщо вся дружина Вона висловила свою підтримку чоловікові.Він буде набагато простіше, щоб боротися з приниженням. З іншого боку, родичі можуть висловити сексуальні матусіЯка вона збереглася від чоловіка.



Хороша ідея в цьому випадку полягає в тому, щоб безпосередньо розповісти про Вашу думку, але спробувати її висловити. без критикий Вам також потрібно послухати думку дружини. Можливо, непорозуміння було пов’язано з дезінформацією. На прикладі чоловіка не вдалося отримати акцію, а перед телевізором він не сидить за пару місяців. Що б ви робили в ситуації, як це?

,00 Р

Через тиждень мій друг знайшов мене. Інші, вигідні вакансії Я пішов в тренажерний зал. Довгий час відступив. І тепер не прагне спілкуватися з сім'єю дружини.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное