Як наша родинна відпустка від моря

Що може бути краще, ніж Приморський? А ваш будинок на пляжі стала мрією багатьох людей! Якщо є можливість поїхати на поїздку, щоб насолодитися морською красою, розчин є одним: вам потрібно піти. Тільки тут довгоочікувана поїздка може легко зіпсувати ваші улюблені родичі. У цій ситуації героїні нашої нової історії Марія знайшла себе. Що сталося і як жінка вирішила проблему, читайте далі в статті.



У цьому році мій чоловік переніс мене на відпочинок біля моря з родичами. Справа в тому, що ми не проходимо через найкращі часи. Ми не маємо грошей для повноцінного відпочинку. Але я не хочу йти з матір'ю. Я знав, що я повинен витрачати гроші в будь-який час.



Антоніна Петровна та Ігор Миколайович мешкали морем протягом багатьох років. У них є великий будинок, частина якого вони здаються влітку. Просто перед тим, як ми приїхали, вакантували одну кімнату, щоб зробити нас комфортно. У нас є власний душ і туалет. Спочатку я був до тих пір, поки не прийшла до їжі.

При заїзді ми сідаємо на стіл: мами-в-право готують багато смачних страв. Вранці Антоніна Петровна запросила всім на стіл і подається на вечори. Щоб бути чесною, я хочу, щоб зробити деякі свіжі омлети або звичайний каша. Але мій мама не дасть мені на кухні: “Чому я збираюся йти?” Ми не будемо раді вітати!

3446534

Не думаю, що я пікі. Вся їжа дуже неприємна. Так багато чого не було апетиту на всіх. На обіді мама приготували пару нових страв. А для вечері подають все, що залишилося з сніданку і обіду. І що неприємний запах знову!

Відпочинок біля моря я все одно зумів промити на кухні. Я відкрив холодильник і розум. Всі полки залиті горщиками без кришок. Звичайно, всі запахи перемішують, і їжа стає без смаку.

Я вирішив говорити м’яко з матір’ю. Вона сказала, що ви можете покласти їжу в контейнерах. Так це займе менше місця, а запах і смак не зміняться. Це так просто! Але в відповідь я почув, що я не мав права дарувати несправедливим порадам і ведучим на кухні. Хто б сумнівався...



Протягом наступного тижня історія повторилася. В кінці я не можу стояти і попросити чоловіка, щоб приготувати свіжий барбекю. Найцікавіше, що батько підтримав свою пропозицію. Але мати-в-право зробив скандал: «Який барбекю?» Ви не маєте грошей, ви сказали. Чому ми пропонуємо свіжі м’ясні інгредієнти в холодильнику? Якщо ви хочете, я можу отримати курку з морозилки! ?

Взагалі ми не слухали Антонину Петровну. Ми приготували соковите м'ясо з чоловіком і мали велику вечерю з цілою родиною. Діти та батько-в-прави були захоплені. У роті з’явилася вода: вона не скаже слово під час вечері.



Я знаю, що там було цілий тиждень. Але перенести варіння матері-завдяки просто не вдалося. Так вона попросила чоловіка поговорити з нею. Приготував, що я готую для всіх принаймні один раз в той час. Але Антоніна Петровна була адамантною: «Чому варто пустити когось на кухню?» Ви зашкодуєте мене, перейшовши в кафе і купуючи власну їжу. Я, що погано приготуванні? ?

Довести щось до цієї жінки без зайвих зусиль. Так мій чоловік і я вирішив залишити. Для того, щоб не відступати родичів, ми сказали, що мій чоловік терміново закликав працювати. На таку сумну замітку завершили наше свято біля моря. Я ніколи не зареєструюсь!

Відчуті дружини скажуть, що занурення з матір'ю-в-правом з будь-яких питань часто без використання. Якщо вона впевнена, що вона є правою, це незрівнянно витрачати час і спробувати переконувати її. У цьому випадку Марія зробила право і залишив. Це набагато гірше просто сидіти там і перенести щось, що робить вас некомфортним. Вітаю?

, Україна

Що б ви робили на місці головного героя історії? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное