Мій чоловік 13 років старше мене, але я просто банкомат для нього.

«Люби всіх вікових груп, - сказав Пушкін. Але він не попередив, що різниця віку тягне за собою ряд труднощів в сімейному житті. Наприклад, коли кохана людина старша і має дітей з першого шлюбу, йому доведеться одягатися з ним. Потрібно розуміти, що діти для коханої в першу чергу. Коли Поліна одружилася, вона знав, що Володимир був одружений до і мав 13-річну дочку. Але Паулін не міг уявити, що доросла дитина стане струнким блоком у своєму житті.



Мій улюблений чоловік старше, ніж я одружився 26. Після того, як я був розбитий після поганих відносин з молодим чоловіком. Я зосередився на роботі в сімейному магазині, тому я не буду занадто викручуватися. Тоді магазин був відреставрований, на честь цього батьків влаштував свято, запросив своїх друзів. Тоді я зустрів Володи, 39-річної розлучення. Він продовжив мені всю ніч, компліментуючи мене і роблячи дурні жарти. Я не хотів його тоді. Але після того, як він попросив мене зустрітися з ним. Я домовився, тому що я хотів би забути мій вибух.



Ми зустрілися в рік, він запропонував мені, і я погодився. Але від початку не сталося, як я уявляв. Я думав, що я одружився в розкішній білій сукні і моє весілля буде найкрасивішим святом мого життя. Але Вова - це економія на дочку. Тоді ми не летемо в Туреччину після весілля на нашому медофоні через закінчення нашої дочки. Ми підписали і тихо відсвяткували захід з родиною. й



Я переїхав в будинок чоловіка, де жив з матір’ю. Моя мати-в-права завжди хотіла бути сильною жінкою суспільства, але коли я потрапив до свого дому, я зрозумів, що високий суспільство не було запаху, як це. Вона не була дуже гарною господинею. За кілька місяців ми очищаємо будинок, батьки за власними витратами відремонтували ванну кімнату, і щоденно отримуємо на плиті, потім з віником в руках. Я можу звикнути до неї, тому що мені подобається, коли будинок чистий. Але одне, що мене заспокійливе: спонтанні візити моєї дочки, які прийшли до Тато за гроші. Я не знаходився на зустріч.



Чоловік ніколи не зажадав гроші за дочку, особливо за її випуск. Витяжна сукня коштує більше, ніж мій весільний плаття. А Вова подарувала свою дочку і виховали поїздку до Туреччини, де ми повинні літати після весілля. І тоді дівчина не входила в бюджет, і Вова спокійно заявила, що він взяв всі витрати на себе.



Коли я одружився, я пішов на роботу в магазині батьків. Всі витрати сім'ї знизилися на плечі. Я використовую, щоб купити крупу, батьки часто принесуть два пакети м'яса і овочів для нас. А Вова продовжує доглядати за дочкою і сплачувала рахунки свого батька. Я дуже радий, що мій чоловік такий турботливий батько і сина. Чому я маю всі мої сімейні та фінансові обов’язки? Я молодший, ніж його, і я хочу відчувати себе коханим. Виявилося, що Вова тільки в словах так любляча і карбування.



Недавній, мій молодший брат вирішив одружитися. А батьки кладуть на продаж будинок на дачі. Я сказав, що мій чоловік, коли будинок був проданий, і гроші дав мій брат. Мій чоловік змінив своє обличчя, негайно поінформував мій мама-в-право, і назвав його батьками. Вони не мали права зробити це до свого дому. Це смішно! Моя мама-в-одному зазначила, що я був одружений без доврі і що частина грошей від продажу будинку належала чоловікові. Зараз я задаю, що я зробив праву, щоб зрадити його?



Можливо, Pauline одружився гаряча. Намагатися посушити відчуття довготи і вижити зраду свого екс-бойфренда, вона кинулася в руки іншої людини. Кожен любить компліментувати. Але ви не отримаєте достатньо компліментів. Також важливо підтримувати дружину, проконсультуватися з нею і провести час разом.

р.

Дочка Владимир не збирається в будь-якій точці світу, діти для життя. І поведінка матері-завдання і ставлення споживача до до доньки-завдання тільки посилює ситуацію. Якщо чоловік консультує в першу чергу з матір'ю і не враховує думки своєї дружини, то подумайте про те, чи дійсно любить він. Або ж, можливо, він просто комфортний, що був лаундром і варенням в захваті від молодої дружини, яка також забезпечує сім'ю? Ви повинні відходити від чоловіка, як це. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное