Я знаю рецепт хліба моєї матері, тому що є завжди свіжим хлібом в моєму домі.

Простий домашній хліб є розкіш, що кожен домогосподарка може дозволити собі. Сьогодні Хочу поділитися з вами рецептом сухих дріжджів хліба. Це хрустке хліб. Як господиня будинку, я завжди відрізаю трохи теплою гумкою - це найсмачніша частина свіжого хліба.



Проста домашня хлібна кашель для хлібопекарського хліба повинна збиратися ввечері. Так, вранці потрібно тільки взяти заготовку з холодильника і перенести її в духовку. Свіжий хліб вранці не найкращий сніданок у вихідні дні.



інгредієнти
  • 440г пшеничного борошна
  • 100г цільного зерна борошна
  • 350 мл води
  • 1/2 ч.л. сухих дріжджів
  • 1 ч.л. солі
  • 2 ст.л. оливкової олії
  • 2 ст. л.


Підготовка
  1. Поставте на борошно і залийте 350 мл теплої води в неї. Додайте сухі дріжджі, сіль і оливкова олія. Можна додати будь-яку рослинну олію. Змішайте однорідне тісто. Якщо у вас є міксер для тіста, перемішайте тісто на 15-20 хвилин.



  2. Після запеченого тіста потрібно залишити на 1,5-2 години в теплій кімнаті під плівкою, щоб тісто не змогла.
  3. Через 2 години тісто підніме трохи. Тепер необхідно перенести на робочу поверхню посипати борошном. Розкачати тісто в щільному трубці або зробити комір, в залежності від якої форми випікати хліб.



  4. Тепер розкачати заготовку в латуні і покласти її в глибоку чашу, покриту бавовняною рушником. Тканина необхідна для тіста «бреате».



  5. Покрийте чашу тесту харчовою плівкою і перенесіть тісто на 6-8 годин в холодильнику. Це так званий холодний бродіння, без якого хліб не буде настільки смачним і ароматним.
  6. У 8 годин вийняти заготовку і зробіть на тест. Надішліть хліб до духовки нагрітий до 240 градусів, і покладіть два шматки льоду внизу духовки.



  7. Після 10 хвилин знижуйте температуру випічки до 220 градусів і запікайте хліб ще 25 хвилин.





Хрусткий хліб готовий. Завдяки тому, що він був в холодильнику всю ніч, хліб виявився м'яким повітряним і хрусткою зовні. Це найпростіший рецепт хліба для тих, хто боїться зіпсувати тісто. Ви робите домашній хліб?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное