Повідомляємо Вас про найбільший удар, який я пережив.

Важкі ситуації на вечірці виникають переважно через несправність власника будинку. Якщо гостям по дорозі, вам необхідно не тільки подбати про смачні ласощі, а й поставити свій будинок на замовлення. Більшість всього, маленькі речі ловлять око - неприємні, через які гість може стати незручним.

999 р.

Агресивна гостинність У нас є такі гостинні господиня, які завжди намагаються освіжити нові страви. Для гостей завжди влаштовують стіл з найкращими закусками та десертами. Іноді дуже важко пояснити власникам, що ви не голодні або просто не їсти певні продукти з якихось причин. Якщо ви запрошували гостей, краще знати, що вони їдуть. І якщо гість намагається ввічливо відмовитися від їжі, не підштовхувати м'ясні кулі в неї силою!

«Коли ми відвідуємо свою тітку, вона завжди готує їжу для орду, хоча вона пропонує кілька родичів або друзів для відвідування. Кожного разу вона намагається покласти на пластину шматок все на столі. Я не можу стояти пам'ятку м'ясних страв, але я не хочу, щоб боляче мій тітка, так що я завжди кладаю все на моєму чоловікові пластину.



Скажіть кілька слів: Хто любить тости? Одне з найбільш ембаррасивних моментів для більшості гостей полягає в тому, щоб написати в колах. У той час як родичі хваліють на день народження хлопчика, в далекому куті сидить скромний чоловік, який дуже сподівається, що він не доведеться говорити. Він просто побажав хорошу їжу.

«Я знаю чоловіка, який говорить про те, що саме на всіх святах. І це працює! Хтось сидить на столі, він завжди каже: «Всі хороші слова вже говорили, тому ще раз бажаю народженню здоров'я і щастя в особистому житті. й



Ви можете ознайомитися з посиланням. Не всі зручні, коли хтось починає говорити про вищі сили, Всесвіт та інші суперечливі речі. Ви ніколи не знаєте, хто сидить поруч з вами на столі. Протипоказання може створити конфлікт.



Найголовніше у ванній кімнаті є туалетний папір, незалежно від того, що хтось говорить. Цей елемент повинен бути присутнім у видному місці, навіть якщо ви використовуєте ставку. У будь-якій іншій ванній кімнаті, як на шахтному полі: гість не знає, що можна протерти руки про те, коли весь комплект рушників і ганчі вішати у ванній кімнаті. Краще видалити всі непотрібні і особисті речі з ванної кімнати до приїзду гостей.



У прямому сенсі, що показує вашу нижню білизну гостям, є поганим тоном. Що відчуває себе не дуже близькою людиною, коли він бачить своїми очима, які пошиття ви носити нижню білизну? Краще не вимити речі перед приходом гостей, якщо немаєде висихати їх, крім приміщення, щоб не потрапити в незручні ситуації в домашніх умовах. Поставте змиті речі в шафі, і брудні речі в кошику для прання, і це над.



Очищення блискавки "Сіт-сіт, я промив пластини під час, якщо ви не розуміли" - навіть перед близькими друзями, не варто це робити. Після того, як людина прийшла до вас, щоб привернути увагу до нього. І якщо ви стояти посеред бесіди і робити страви, гість буде незручним. Здавалося б, що він тут не вітати, так як вони відразу приготують мити посуд після нього.



Неприємні страви. Якщо людина бачить, що з гори брудних страв, то власник забирає муску, змиває і робить чай в ньому. Немивні страви, муги з тріщиною або слідами чаю викликають бджолине і дегуст. Я не хочу, щоб перейти до такого нещастя.



Найнадійніша річ, коли ви приїжджаєте до очищувача, який намагається клацнути кожен куточок і апологізувати для мене, хоча він просто має светр на дивані і не в шафі. Не прокоментуйте для тварин або дітей, які розкидані іграшки, а особливо по дорозі, щоб підібрати їх. Це зробить гість задуматися, що він не на час.



Здавалося б логічно, що туалет кішок повинен розташовуватися від спальні. І багато власників кладуть лоток прямо на двері. При поході гостя стейка з унітазу кота над ним хмарою, а потім не підніме, що не хоче харчуватися.



Ви не хочете повернутися до певних людей. Кожен живе своїм кращим. Найкраща річ, що добре підготовлений гість може не помітити або виставити власника будинку в поганому світлі. Ви коли-небудь мали такий візит?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное