Як попросити маму за всі гроші, залишені на неї

Багато дітей сниться витрачати час літнійй Це відмінний тип відпочинку, який обов'язково зможе відновити юне тіло перед початком навчального року. Велике спасибі вам друзі! Але що за безтурботним відпочинком в с.?



Наш читач Наталія зіштовхнула досить нетипову проблему. Її мати-в-одному був готовий вітати своїх онуків. Повернувшись, він просить гроші, щоб допомогти їм. Як героїн взяв його, читайте далі в статті.

Моя дитина завжди дивиться на літо, бо їм подобається провести його в селі своїми бабусі. Цього року не був винятком, і мій чоловік, і я відправив сина і дочку в країну. Я хочу, щоб вони витратили більше часу з мамою. Навесні вона не мала планів мати онуків.

Вони вже великі, вони не повинні бути обережні. Моя мама теж побачила мене, що я постійно хочу загрожувати дітей. А що ще я можу зробити, якщо мій чоловік і я на роботі щодня, і діти більше не йдуть до дитячого садка?

р.

Я не знаходився на роботу. Я теж працюю для двох людей все літо, щоб на початку вересня 2 тижнів відпочивати і допомогти дітям вступити в шкільний режим. Дякуємо, що ми не відмовляємо. Цього року діти провели все літо в с. Моя мама попросила на гідну суму грошей.



«Для технічного обслуговування Вани та Олі. Я не буду годувати їх Святим Духом? Понад половину щомісячної заробітної плати. Я не знаю, чому мені потрібно стільки грошей. Я маю на увазі, всі продукти харчування. Я не думаю, що мій мама-в-право йде в магазин країни щодня і купує своїх онуків деякі делікатеси.



Ми не мали великого вибору. Я подарував маму всю суму заздалегідь. І це з огляду на те, що вона знає дуже добре, як ми заощаджуємо на все зовсім недавно. Я не розумію, чому є такі відносини в сім'ї. Але немає ніде йти.

Тепер я просто дивую, куди вирушили величезну кількість грошей. Діти не можуть їсти багато! Чоловік не схожий на поведінку матері, але він не хоче сперечатися з нею. Мапа Я просто не розумію щось, і це було нормою протягом тривалого часу.



Дружини раджу припустити, що я запитаю мій мати-в-право. Вони сказали, що вони ate, відверті, пішли, де вони пішли. Що робити, якщо я тримую грязь проти моєї матері і її попит виправдано? Розкажіть мені, що робити. Я збираю дітей завтра.

У місці Наталії ми попросимо дітей, чи подобаються вони влітку в с. Важливо пам'ятати, що дорослі непорозуміння не повинні впливати на стосунки з їх бабусями.



Потім необхідно поговорити з матір'ю. В цілому це потрібно зробити на самому початку літа, а не перетягнути до останнього. По-перше, Наталія сказала, що вона тримає руку від матері чоловіка. Конфлікт не вирішується, навпаки, він зріс на 3 місяці. Хто знає, можливо, сама мама познайомила, що вона перезавантажила палицю. Але чи це правда, буде відомо після відвертої розмови.

Що ви думаєте про цю історію? Що робити, якщо ви були основним характером? Поділіться своїми думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное