Я закохав чоловіка, що я погодився бути другою дружиною, я кажу вам, як я відчуваю зараз.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Деякі з нас не поспішають зрозуміти. Але незалежно від наших особистих смаків і вподобань, ці події не збираються. Єдиний спосіб зрозуміти, щоб зрозуміти проблему. Прийміть принаймні предмет полігамі. Ось що це говорить. другий-дружинай

Р

Законодавство «Шарія» дозволяє чоловікові вжити чотирьох жінок. У нашому суспільстві про це. Причини зрозумілі. Редакція "Сайт" Я вирішив поділитися думками дівчини, яка народилася на нашій землі, але впала в любов і одружена людина, яка любить Іслам. По суті вона стала другою дружиною. Чому це робити? З`ясуйте разом.

Моя друга дружина сказала: «Я 27 років і я дуже добре. й серйозністьОдружена людина, яка вже має дружину. Чому це можливо? Це просто: він мусить Іслам. Хоча я є мусульманином, я маю сумніви про право Sharia. Здавалося мені, що я не можу прийняти полігамі, бо як ви постійно ревнощами вашої людини іншій жінці?

Р

Здавалося мені, що мій чоловік не хотів би це, я був єдиним для нього, але пізніше я змінив мій розум і зрозумів, що це було помилково думати, що спосіб. Я виріс у строгості, навіть коли я став студентом, я не страждав, як більшість людей, до більш вільного життя. Я не починаю курити, приїжджати з хлопцями.

Я був здивований, щоб зрозуміти, що я закохався в любові. Він був. латонікиІдеальна дозрівана в моїй голові, я не думав про будь-яку інтимність. Думаю більше про почуття, листи, торіонні слова. Але не було достатньо для мого обраного. Він любив мене занадто, але він одружений іншої жінки.



Коли я дізнався про своє весілля, я відчував себе некомфортно. Я відчув, як він був над. Але моя любов була ще з мною. Я завжди думав про них, як вони живуть. Слід зазначити, що мій коханець не знає першої дружини: її маму обрали її, бо вона вважається її зразковою дівчиною. Тим не менш, це не завадило йому, як він вирішив, що він знову маррі.

Мій майбутній чоловік був впевнений, що я не згодні бути дружиною, особливо другий. Найгірше було два роки після весілля. За цей час я вивчав культуру Кавказу досить добре. І виходить багато цікавих речей. Наприклад, полігамі серйозністьУ Кавказі чоловік забирає дружину брата, якщо вона раптом залишається дружиною.

доб.

Хто в сучасному світі буде йти за це, бо потрібно надати іншій жінці і, крім того, лікувати її повагу? Я намагався відрізнити свої почуття і взагалі відповісти на такі питання: чому жінка відбігається від полігамі, що любов, чому людина обов'язково плутати себе до однієї людини і має будь-який інший зміст?

Як тільки я зрозумів, що думка про другу дружину більше не здавалася нереалістичною для мене, я почав думати про це. чоловікй Так багато тепла і життя прийшли з нього, що я повністю забули про колишнього і дав мені серце до нього. І дізнався, що він мав дружину. Я був розсіяний як окропу. Я хотів розбити його відразу, але...



Після мислення я зрозумів, що Я поважаю, і він готовий взяти відповідальність. Він сказав, що він потрібен як нам, і був готовий працювати важче і цінувати свою сім'ю. Я з нетерпінням чекаю зустріти свою першу дружину, і я дивлюся, якщо ми можемо бути друзями в майбутньому. Ми одружилися тут.

Будь ласка, напишіть в коментарях, які ви думаєте про це, і ви заохочуєте його. вибір? Для нас це не просто для нас. Так як ми використовуємо для відтворення різних правил. На практиці більшість мусульмани зазвичай мають лише одну дружину, а полігамі є винятком.



Дружина Не існує способу, щоб він поділився титулом з іншою жінкою. Немов вона вирішила. Що дивує вас, хоча? Про те, що мотивує красу, які не хочуть легалізація відносин з партнером. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное