Делікатний десерт з сиру рікотта, після чого чоловік стає феонатом і душовими компліментами

Хіч, бездоганно смачний і дуже смачний десерти Я варю з рикотом у вересні для радості себе і дітей. М'який і ніжний сир ріотта - чудова основа для десертів. В той же час ricotta має знижений вміст жиру і підвищений білок, який легко поглинається. Так твій малюнок не страждає!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки рикотовий желе з ягодами. Тексти пісень, а це означає: Це божественно смачно!



Десерт з інгредієнтами ricotta
  • 200 г сиру рікоту
  • 100г цукру
  • 2 ст.л. желатин
  • 100 мл молока
  • 150-200г ягідної чорниці та персики


Підготовка
  1. У зручному контейнері залити холодне молоко і додати желатин. Проведіть трохи і залиште на 40 хвилин.



  2. Цукор в сирі ріотта. Стирайте його добре.



  3. Обсмажуємо весь час, нагріваємо молоко желатином на вогонь, не доводячи до кипіння. Залийте молоко желатином в сирну суміш.



  4. Вимийте чорницю і персики. Наріжте персик на тонкі скибочки. Додайте до десерту ягоди за смаком. Я дуже люблю чорницю. Але вона також смачна з полуницею, малиною, ожини і персиками.



  5. Залийте рикотовий желе з ягодами в креманці. Поставте в холодильник до повного.



  6. Це все, солодка ягода. желе А сир Риботта готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную, як приготувати десерт Баварського з молока, яєць і желатину за 10 хвилин. Це без тіста і печива, смаків, таких як вершкова панакота або пломба морозива.



У складі десерту. з ricotta може містити будь-які ягоди, печиво, шоколад та інші наповнювачі. Тому існує безліч смакових варіацій, все залежить тільки від вашої фантазії.

Я рекомендую вам спробувати цей десерт, ваша родина буде дуже вдячна за нього!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное