З доброти я відчував мій чоловік мій плаття, і назад я отримав зіпсований.

«Моя сестра чоловіка – це не найвибагливіша людина. Останнім часом, через це, ми всі заварені і все ще не спілкуємось, акції нашого абонента Катерина. Вона знайшла себе в досить випадковій ситуації, в якій її родичі зробили її винним. Що відбулося і як було вирішено конфлікт, читати далі в статті.



Мій чоловік має сестра, Anya. Вона і я однаковий вік, тому вона думає, що ми повинні бути вірними друзями. Але це не так. Більш того, в мене не викликає найприємніших почуттів. Просто покласти, вона робить мене дуже сердитися. Розкажіть, чому.

2777707

По-перше, Anya - це дуже енергійна дівчина. Тут завжди багато, де вона є. Вона любить говорити і говорити про несудимість. Я люблю відпочивати. По-друге, сестра чоловіка не є найбільш обережною людиною. Відвідував наш будинок один раз. Мій чоловік і я дав свій окремий номер. Так, протягом всього 2 тижнів, коли Алла жив з нами, вона ніколи не очищається.

Але це нічого не в порівнянні з тим, що сталося недавно. Я соромлюся профешню, але я теж дизайн мого одягу. Я люблю створення нових речей, які на відміну від будь-якого іншого. Більшість часу я сидю в будинку і роботі, пошиття на замовлення.



Я часто роблю одяг для себе. І це дуже одяг Anya завжди мене дрочить. Тоді вона повинна піти на корпоратив для свого народження. Але вона не розуміла, що вона і я трохи інший, принаймні. У більшості, я не хочу, щоб задовольнити ваші речі для всіх.

Ана не доглядає. Головний аргумент у всіх спорах: «Катя, ми родичі!» Чи є це автоматично зробити нас таким чином, щоб я мав дати свій одяг? Це божевільний! Нерідко я відмовився стільки, скільки я міг, але останній раз Anya штовхнув мене занадто важко.

Я нарешті погодився дати їй нове плаття. Моя сестра захотіла піти на весілля. До речі, я ніколи не носила цю сукню. І, як це виходить, я не зносила його більше. Повернути свою сукню. Я відразу помітив, що це не так з ним.

р.

Побачила, що він промив, якби намагатися видалити деякі плями на грудях. У одному місці вона виглядає як і раніше. Так, коли я бачив мій, я був просто лютий. Я сказав, що я ніколи не даю нічого, навіть якщо я не запитав про це.

На наступний день мій мати-в-право назвав мене і почав оголяти мене. Ми не можемо зробити це рідним. Я поприлюдно слухав до моєї мами-в-завдяких емоційних кричущих і пропонував своє рішення. Якщо Ана любить свій одяг так багато, нехай її привезти тканину і аксесуари, я зроблю все, що вона хоче.



Звісно, це теж не влаштовує маму: «Що ти?» Тексти пісень, а це означає: Тканини так дорогі, де Anya буде купити їх для вас. Ти божевільний! Так, це. Виявляється, що я маю гроші на тканині для всієї сім'ї, але сестра чоловіка не має їх для коханого. Зроби свій одяг і залиште мене самостійно!

З того часу, ні Анна, ні мій мати-в-завдявся мене. По суті, вони припинили спілкування з нами. Навіть мій чоловік не запрошується на сімейні свята. Я дуже щасливий. Я відразу відчував так званий! І чому б не сталося?

Люди, які люблять звернути увагу на їхні сімейні зв'язки, щоб отримати те, що вони потрібні. Але в реальному житті нічого не означає. Ні один зобов'язаний підібрати інші свої особисті речі тільки тому, що він є родичем. Тим не менш, якщо цей родич не є найбільш обережним.



Що ви думаєте про це? Що б ви робили на місці головної історії Катерини? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное