Моя мама згадувала, що вона була переміщена, бо вона продала свою квартиру і витратила гроші.

«У мене було важкого дитинства і моя родина не була нормальною. Мої батьки жили разом, але всі вони були самостійно. Я був піднято мій бабуся, говорить Оля. Дівчинка була в складній життєвій ситуації і очікувана, що принаймні зараз вона може розраховувати на підтримку матері.



Ми проживали в трикімнатній квартирі, і в одному номері моя мама почала орендувати. У квартирі не залишалось багато часу, тому що ми були брудними в домашніх умовах. Я завжди намагався тримати мій номер чистою, але вся квартира я не можу нічого впливати.



Моя мама благнула мене за всі її неприємності. З мене, виходить, вона не ходила до роботи, мій народження руйнував свою кар'єру один раз і для всіх, і в цілому, я завжди мене до будинку. Ми не отримали дуже добре, я спробував ігнорувати її звинувачення, але ми не могли спілкуватися нормально. Я пішов додому 16. Спочатку вона проживала з друзями, потім знайшла роботу і почала орендувати.



Не дивлячись на те, що ми відокремили, я спробував допомогти мамі. Вона накопичила борги за квартиру, хоча вона здавалася. Я позбавив кредит двічі на погашення заборгованості. Я попросив її платити за комунальні послуги, але мій мама тримала перспективних і збережених заощаджень.



Коли я був 23, я зустрів хлопця, і ми від нього відповіли протягом 6 місяців. Коли виявилося, що я чекав дитини, хлопець зникнув. Я не знаю, що робити. У мене немає дитини і орендованої квартири. Я назвав мою матір, і мій сюрприз, вона сказала мені, щоб переїхати з неї. й

, Україна

Здавалося мені, що мій мама змінив, що зараз все буде краще. Перші два місяці були ідеальними. Іноді ми навіть розмовляли, заварюємо. До народження дитини я спробував очистити квартиру, але мій мама не намагалася допомогти, вона не доглядала. Але все я думав про те, що я мав місце жити.



Я продовжував працювати, і мама іноді купила крупу і навіть оплачену за комунальні послуги. А потім виявилося, що вона була жити на кредит і розраховувати на мене, щоб сплачувати. Тоді дитина народилася і з'явилася гірше. Мама знову орендувала номер, а потім дістала собаку. Я був мій гроші, що зникли в цьому божевільному кілька разів. На кухні завжди були друзі, коли я хотів прогріти їжу. Я розумію, що моя мама не змінилася, запакувала мої речі і вирушила з дитиною в другу.



Я знайшов хорошу роботу, зданий моє місце знову. Я збираю квартиру на тапотеці. Дочка 7 років. Упродовж 7 років мій мама ніколи не зажадав мені, як ми робили. Тексти пісень, а це означає: І тиждень тому, вона була викликана звинуваченнями, що я не допомагаю мені мати. вона не почувала себе, вона не має ніяких грошей. Моя мама продала квартиру 5 років тому і переїхала в одну. Звісно, вона витрачала всі гроші і чекаю на допомогу. Я не хочу думати про себе, але я мати себе і я розумію, що ми є родичами.



Ми не обираємо батьків, але вони найближчих людей. Іноді це не просто з ними, але в складній ситуації ніхто, крім родичів, не підтримує їх. Неважливо, як ускладнена мама Oli, вона усвідомлює, що вона має лише одну матір. Ви ніколи не бажаєте поганих речей, і ви повинні допомогти їм, якщо це можливо. Головне, що Ольга допомагає не розтягувати її сім'ї, адже вона є однією матір'ю і несе відповідальність за благополуччя її дитини. Що робити, якщо ви були Oli?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное