Одного разу мій мама-в-одному купив багато м'яса і попросив мене, щоб звільнити його від нас.

«У нас була велика морозильна камера року тому. Ми вирішили зробити цю покупку для отримання їжі для всієї родини. А мама-в-в-в-в-одному вирішив пасти на хвоста, говорить Лена. З чоловіком і молодою дитиною Лена переїхала в село нещодавно. Життя в квартирі стало натовпом, а в природі легше дихати. Так сім'я купила невеликий будинок в невеликому селищі, де живе її чоловік.



Коли ми купили будинок, ми очікуємо, щоб допомогти нашій матері-неправді, яка живе на іншому боці вулиці. Це село в декількох кілометрах від міста, дуже зручно, тому що Данило йде на роботу щодня, і я сидю з дитиною в домашніх умовах.



Я хотів би мати власний бізнес. Я вирішив, що я б вирощував домашні овочі. Так Данія зробила мені трохи теплиць. Що ж не завжди йти добре, ми використовували для того, щоб з'їсти одну картоплю і квашену капусту протягом місяця, тому що всі гроші пішли, щоб побудувати будинок.



Минулого року ми вирішили купити морозильну камеру на зиму. Консервовані продукти харчування і заморожені ягоди не втрачають. Коли мій мама-в-право знайшов нам морозильну камеру, вона попросила на користь. Анна Михайлівна купила м'ясо на дешеві, але вона не вписалася в її холодильнику. Так вона запитала мене, щоб звільнити його з нами.



Місце було безкоштовно, тому я погодився. А потім практично відразу ж пошкодив її рішення. Моя сестра чоловіка також купила ягоди і вирішила зберегти їх з собою. У нас часто завітали, а Сестра Дані приїхали і забрали від нас в частинах. Іноді вони просто забирають ключі і підуть, щоб отримати крупу, коли ніхто не був додому.

р.

Я довго не виглядав в морозильній камері, а через місяць я хотів запекти charlotte з вишнями. Коли я відкрив морозильну камеру, я був безмовним. У своїй рідній родині з’явилась її мама і вчинила, що я приготував для нашої родини. З тих пір, коли ми не були в домашніх умовах, вони думали, що я взяв трохи їжі, і вони взяли майже все. Я не хотів би сперечатися з кимось, але ситуація була неприємною. І коли я вирішив поговорити з матір'ю, вона сказала мені, що ні ягоди, ні гриби я повинен вирощувати, вони самі виросли в лісі і в саду. Так, тільки вони повинні бути зібрані, змиваються і готові. І зробив це все.



Цього року сім’я попросила мене замерзнути свою їжу. Я просто не хочу допомогти їм більше. Нехай вони витрачають гроші на морозильну камеру і використовують її, коли вони хочуть. Але мама не хоче витрачати заощадження, вона любить використовувати чужі речі. І так кожен був комфортним, коли вони пізнають мої заготовки.



Часто виникають непорозуміння між родичами через те, що кожен вважає за довіру і взаємодопомоги. Що сталося з Леною. Наскільки ми хочемо допомогти родичам, іноді краще встановлювати особисті межі і не давати ключі до будинку навіть матері чоловіка. Пункт не те, що Лена шкода на місце в морозильній камері вона бачить, як її зусилля знецінюються і не залишають ні з чим. Але вона також намагається піклуватися про чоловіка і дитини, інакше вона не варить їжі, але б купити консервовану їжу в місті. Чи можна знову скористатися морозильною камерою?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное