Ароматне варення з груші, яке можна їсти ложками прямо з баночки

«Як варити з груші? Це, ви знаєте, бурштин і ароматний ... З'їсти його ложками прямо з банки, як коли я був дитиною! Звісно, моя мама може приготувати цю себе, щоб допомогти нам, але я хотів собі. І я сам, і це час для мене, щоб дізнатися.

Для мого захоплення виявилося, що варення невибагливий, легко. Головне - знайти дозрівання і жорсткий-пір!



Як варити варення з груші Сьогодні видання "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки грушай Очікуючи натхнення для збереження, тут йде!

інгредієнти
  • 1 кг груші літніх сортів
  • 1 кг цукру
  • 2 столи води
  • 1 лимон


Підготовка
  1. Вимити груші. Видаліть педюкле і ядро. Потім наріжте тонкими скибочками близько 0,5 см.



  2. Поставте воду в сковороду і додайте цукор. Варити сироп. Зверніть увагу, що вона повинна вийти товстою.



  3. Поставте груші в сироп і продовжуйте варити над невеликим вогоньм, періодично помішуючи, щоб нічого не спали. Через 2 години зрізи груші повинні стати прозорими. р.



  4. Наприкінці кипіння додайте лимонну шкірку. Для цього натирайте шкіру лимона на тертці. Подивитись його добре.



  5. Селяни з сиропом Поставте його в попередньо підготовлені стерилізовані банки. Прокочуйте стерилізовані кришки. Щоб стерилізувати банки, їх необхідно зануритися в гарячу воду протягом 15-20 хвилин разом з кришками.





  6. Це, ароматний. ангел Готовий. Поверніть банки і остудіть їх під ковдру. Р





Також я пропоную вам дізнатися, як зробити торт з грушами в вершковому маслі.



Тепер ви знаєте, як ангел Селяни без багато люків. Такий джем можна розкласти на печиво або хліб з вершковим маслом або додавати до випічки. Я люблю випікати торти з ним. Дуже смачна, рекомендую її з серця!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное