Негарячий рецепт гарбуза, з яким можна приготувати вечерю 20 хвилин, чоловік буде радувати

Прибув сезон гарбуза. Я люблю гарбуз в будь-якій формі. Я люблю варити гарбузовий кремовий суп або випікати гарбуз з корицею або Spice штук. Я люблю смак одного продукту в поєднанні з різними спеціями. Пиріг - це гарна річ, звичайно. Але є рецепт, я не можу допомогти, але згадувати. Сьогодні Я покажу вам, як зробити гарбуз в каструлі.

712565

Я перший приготував гарбуз закуску на тиждень тому. І на власній небезпекі він сендвічіє гарбуза своїм чоловіком, які не можуть перенести гарбуз. Напевно, у кожного є ненавидимий продукт, який в часи страшності він переповнений в дитинстві. На жаль, Леша почала гасіння сендвічів один за одним і не помітила, що снек був з гарбуза. Я раджу, щоб зробити цю закуску принаймні один раз, тому що він готовий легше і швидше, ніж будь-які пиріжки і кашу і ідеально підходить для будь-якого харчування.



інгредієнти
  • 500г гарбуз
  • 100г цибулю
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 30г вершкове масло
  • 50г плавлений сир
  • 3 зуба. Кошик
  • сіль
  • пердят


  1. Швидко вирізати цибулю і обсмажити її в нагрітій сковороді рослинною олією до золотистого.
  2. Пілінг і рубати гарбуз на великій тертці. Потім розкласти його до обсмаженої цибулі і додати вершкове масло. Перемішайте гарбуз до повного розтоплення масла. , Україна



  3. Приготуйте гарбуз з цибулею протягом 10-15 хвилин до м'якого. Все залежить від того, як дозрівають гарбуз. Мускат зазвичай варить швидко.



  4. Коли рідина випаровується, додайте розтоплений сир до гарбуза. Посипати і поперчити суміш за смаком і накрити кришкою так, щоб сир плавиться. Візьміть гарбуз від плити 2 хвилини. р.



  5. П'яти і пропустіть через прес часник і додайте його до гарбуза. Стирайте всю цю ароматну розкіш і розведіть її на висушений хліб. Бодибилдерши.





Можна додати сир зі смаком бекону або грибів до гарбуза або розсипати ковбасу в сковороді. Я запевняю вас, що смакує краще, ніж будь-який смак. Вам подобається гарбуз? Поділіться улюбленим рецептом приготування гарбузових страв в коментарях. Мати хороший день, коханка.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное