Почуття про бажання змінити квартиру

Я зустрілася з цікавою жінкою, яка вирішила плоскообмінй Здавалося б, що це незвично? Тим не менш, відіграли тут, тому справжній трилер. Найцікавіше, що молода леді все ще не може зрозуміти, що вона виправдала неправильно і де всі її неприємності приходять з.

р.

Редакція "Сайт" Я люблю історії, як це. Добре, тому що вони дуже візуальні і індексні. У разі, якщо це було загальним інтересом. Пропонуємо Вам також зробити оцінку, але в той же час ми розповімо про все більш детально.

Зміна умовно квартири є одним Дружина Ірина, яка живе з чоловіком в трикімнатній бабусі з її бабусям. В принципі все дрібно, але є одна точка - Ірина вішалка для інновацій і прагне організувати сімейне життя максимально комфортним. Бажання досить адекватна, але зараз нам потрібно дізнатися, як Ірина бачить її.



Це її зовнішній вигляд. Потрібно взяти цю велику квартиру і змінити її. Це, з однієї квартири, щоб зробити два: один двокімнатний для них і її чоловіка, а інший, однокімнатний, для бабуся. Можна навіть в одному будинку, в одному в'їзді і навіть на одному сході. Знову, все, здається логічно. Побачити, і насолоджуватися життям.

Все буде чудовою, тільки Ірина не знайшла ніякої підтримки її планів від чоловіка або її бабуся. Останній сміхався голосно і боляче, коли Ірина озвучила її красивіТексти пісень, а це означає: Я не боїться цього слова, в кольорі. Все, що зараз здавалося б, навряд чи.

р.

Ірина не мала вибору, але йти з експертним питанням. Повідомляємо про те, що не існує перешкод, щоб реалізувати свої мрії, насправді, потрібно лише прийняти ситуацію в руки більш наполегливо. Іншими словами, булька по роги. Але тепер не зрозуміло, що особливо надихнула її.

Зміна квартири А кладемо її до неї. Так як ніхто не збирається допомогти їй в цьому питанні - чоловікові, до речі, навіть не відьматься про свою квартиру - тоді вона зробить все себе. Вам просто потрібно продати квартиру бабусі. двій Це не дивно смішний, якщо адвокат Ірина. Це з серії «Я думаю, що інженер я, страшно піти в клініку!».



В цілому, цікава молода леді Ірина, обходячи її чоловіка і бабуся, опинивши документи на квартиру і без будь-яких довіреностей, підписи почали шукати людину, яка допоможе їй зробити все це. Зрозуміло, що не було нічого спільного з документами, що, власне, вона вказувала її. нотаріусХто прийшов на консультацію.

Отримавши її відповідей, Ірина пішла на пошук інших варіантів, але нотаріус опинився - звернув номер телефону і назвав власника, тобто бабуся, з новинами, що хтось Ірина має в руках. оригінали Продам квартиру прямо зараз. Чи знає мій бабуся про це? Моя бабуся не знає, але з радістю дізналася.



І тепер Ірина, повернула додому, зустрілася з офіцером поліції, її документами були вилучені, а через кілька годин вона стояла в коридорі з її речами для виходу, поливаючи її розлучення з гіркими сльозами. Хто намагався отримати хто? По суті, вона не була солі хліба, що Ірина мала шукати себе. свінгерий Це все добре.

З редакційного офісу Ірина, до речі, каже, що вона просто бажала «найкраще», а її чоловік і його бабуся просто порушують її. Що ти думаєш? Обов'язково писати в коментарях, які ви думаєте про це. Можливо, Ірина дійсно хотів зробити все розумним, але жорстокі ретрогради просто зберігають її від повороту навколо?

(Рівне)

Зміна квартириЩоб поліпшити ситуацію, це дійсно має сенс. Тим не менш, важливо, щоб кожен хоче той же. Читайте нашу статтю про те, що чудово підходить для звичайної турецької квартири, щоб відволіктися від пригоди цікавої дамі Ірини. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное