Я отримую крихітну зарплату, але я не даю і не тримую будинок.

Що можна зберігати при будівництві? Чи можливо це в сучасних реаліях? Не кожен може дозволити собі. приватний будинокФінансова ситуація іноді залишає бажати кращого. Як побудувати досвідчені майстри? Як ви дізнаєтесь про такий непростий стан?

р.

Чудова історія може бути знайдена в Інтернеті, де майстер всіх угод Олег поділився власним досвідом будівництва. Ремесламан говорить, що його історія почалася дуже важко: крихітна кімната в гуртожитку, невелика заробітна плата, три діти, хворі батьки. Очікується на допомогу від когось буде приступним. Але чоловік посміхнув удачу, і успадкував від свого бабуся. ліва невелика площаДе використовується котедж.



Ця дача стала реальною порятунку для основного персонажа нашої статті. Він полюбив дитину, бо він очікував, що для себе досить було. відповідне проживання сім'ї. Але коли я прибув і перевірив сайт, я зрозумів, що було легше знищити цю будівлю і побудувати новий. Важко, як це таке.



Олег спробував розібрати старий котедж буквально цеглою. Тут є деякі будівельні матеріали. І він був добре на ньому. Чоловік ретельно відсортував все, що може служити принаймні трохи, щоб побудувати новий будинок. Цегла до цегли, дошка до плити, метал до металу. Звісно, багато іншого матеріалу було потрібно для побудови абсолютно нового будинку, але Олег переконаний себе: Все добре. Почати набір.



Коли раніше називали будинок, демонтували, Олег думав про те, що робити далі. Зарплата не особливо висока і все йде на їжу, одяг, комунальні послуги, медикаменти для батьків. Поставлення речей просто нереально. Також була версія з додатковими роботами, але здоров'я не така ж.

Чоловік поділився своїм досвідом: Я був дуже щасливий в одному випадку. Коли я був маленьким, мій дід і я пішов на руїни різних «не людина» занедбаних будівель і взяв звідти хоча б щось для будинків. На цих будівлях багато людей, бо ніхто не прокоментував. Вони стояв і повільно згорнулися з часом. Так люди скористалися моментом. Я і мій дід, теж. й

Олег отримав: Ми приїхали в стару машину і намагалися зібрати якомога більше цегли. Вони взяли дошки, блоки бетону. Я пам'ятаю, що коли це було час, щоб побудувати будинок. Велике спасибі дідусь і маленькому луку. Кредити для цього бізнесу не відчувають себе. Я не можу дозволити кредит, тому я повинен піти на подібні об'єкти. Як у стародавні часи. й



Професор також поділився тим, що один раз він був спійманий власником такого незакінченого бізнесу. «Я припинив і думав, що я був затриманий. Але ця людина просто не знаю, і сказав, що я можу взяти стільки речей, як мені потрібно. Після того, як він будує на цій землі, він просто приводить бульдозер і очищає все.

Кращий спосіб Олегу вдалося зібрати вже Приниження гідний будівельний матеріал. Цегла, бетонні блоки, дерево, шифер. Він очікує, що покупка відпочинку може бути спокійно збережена протягом декількох років.

А потім можна продати кімнату в гуртожитку, а в готовому приватному будинку і ремонтувати, і купити меблі. Головне, що майстер зможе зробити своїми руками, що важко досягти без великих фінансів. Легко бути розумним. Я повинен. вся в сокуй



Як ви відчуваєте про такий економічний спосіб будівництва приватного будинку? Що ви думаєте, що ви можете зберегти на? Поділіться своїм клієнтом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное