Принципи інтуїтивно зрозумілого харчування або як почати слухати ваше тіло і розтопити зайві сантиметри без тривоги

Для багатьох, навіть дієта викликає неприємні треморти над тілом. Це не дивно, адже всі дієти мають певні обмеження. Наші Обмеження психіки. Він намагається позбутися від них. Це призводить до компульсивного перекриття і додаткових сантиметрів на талії. Сьогодні ми будемо говорити про те, як принцип різноманітності харчування допоможе позбутися від обох сантиметрів і раціонального мислення.

У статті Ви можете знайти приклади мого сніданку, вечері та обіду. Щоразу я спробую нові комбінації і слухаю своє тіло. Це єдиний спосіб визначити те, що саме потрібно для вас. Спробуйте різні речі і трохи!

Принцип Божественності: Що ви відчуваєте, коли ви заслухаєте або читаєте фраза «інтуїтивне харчування»? Я використовую для того, щоб завжди взяти його обережно, і бути досить чесною, я вважаю її неправдивим. Не знаю, що це означає. Це допомогло мені зупинити мислення про їжу 24/7.



Ви помітили, що коли ви намагаєтеся схуднути, ви починаєте думати про їжу весь час? Завжди у вашій голові: що їсти, коли ви їсти Eternal тривожні думки про те, як ви отримаєте додатковий фунт з їсти торт. Все це призводить до збудження і стресу. Вгадайте, що ваше тіло робить копінг з стресом? Право, він переповнений.



Щоб зупинити дратівливих емоцій, спочатку потрібно дозволити собі перестаратися і намагатися не відчути себе чуйним. Я, їсти стільки, скільки ви хочете, і не пошкодити його. Це допоможе. розбити цикл переповнення і покарання «Я нічого не їсть з понеділка, і я буду працювати все в номері. й



Як ви думаєте, що ви просто починаєте їсти і отримувати жиру весь час? Ноп. Довірте мене, після декількох разів ви Дякуемо!Ви заспокоїте. «Це останній раз, це завтра». Не існує ніяких заборон і обмежень – не потрібно їх порушувати.



Чому потрібна різноманітна їжа? Скарга. Знежирення їжі в правий і шкідливий Це абсолютно неправильно. Вся їжа просто їжа. Намагайтеся вкрадати в себе неяскравий салат, коли ви хочете щось абсолютно різне призводить до невибагливого емоційного голоду. Так, голод відрізняється. Їжа повинна заповнити вашу. фізичний і емоційний голодй Саме тому важливо їсти те, що ви дійсно хочете!



Як ви Ви хочете трохи тісто.й Ви просто хочете! І ви кладете куряче дріжджі, трохи салату і гречки всередині. Так, ця їжа наповнить вас фізично, але ви все ще будете голодним, тому що ви не задоволені ваш психічний голод. Тексти пісень, а це означає: І ви не будете над ним рано чи пізно. Вимкнете те, що ви і салат, і груди, і гречана, і половина холодильника.й Ви можете просто поїсти тісто і заспокоїти.



На жаль, наше фізичне тіло тісно пов'язане з духовною частиною нашої особистості, нашої психіки і нашими емоціями. Ми обов'язково задовольняємо себе. Всій Їжа не тільки для фізичного сати, але і для психічного задоволення.

Забути про вічні дієти і мати тонку фігуру, дотримуватися простих правил. Якщо ви фізично голодуєте, навіть якщо це 3 Послухайте себе, щоб зупинитися, коли ви повністю. Коли ви в повній мірі, не перейдете! Що ви хочете.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное