Після 12-годинного нічного переходу я їду додому, запакуйте дітей для школи, і перейдіть до ліжка, але чоловік не схожий на це.

Я пам'ятаю час, коли мій хлопець Я прийшов додому після нічного переходу вранці.й Звісно, перше, що він пішов до ліжка, щоб отримати хороший відпочинок. Я роблю себе в той час, і не занурився його. Я нещодавно почула протилежну історію. Жінка працює в ній вночі. А її чоловік завжди нещастя, що його дружина знаходиться в ліжку цілий день. Як це можливо і чи вдасться дружини встановити відносини, читати далі в статті.

р.

Після нічного зсуву, чоловіка і я проходжу через складні часи. Я шукаю роботу довго. В результаті я погодився з першим більш-менш прийнятним варіантом. Тепер я менеджер в інтернет-магазині. Робота не пила, але займає багато енергії. Я працюю 12 годин щоденно 5 днів на тиждень.

7489987

Звісно, після нічного зсуву, мені тільки сниться спати. А мені дочка до школи вранці. А потім я можу лежати. В той час як Анютка вивчається, я спить і мій чоловік. Займіть, що він не любить мене відпочивати і не витрачаючи час разом.

Спить протягом 5 годин. Потім дочка повертається з школи, вона повинна бути в'ялена, робити домашню роботу і деякі дрібні побутові хори. А потім назад до роботи... Я звик до цього ритму життя. Але це стрес, що мій чоловік не розуміє, що мені потрібен цей відпочинок.

р.

Ми завжди разом. І він постійно перепроваджує мене з тим, що я намагаюся уникати спілкування з ним з денним соном. Я сказав йому багато разів, що я не маю достатньо сну для нормального життя. Я буквально жив через вечір, а потім повернутися до роботи.



У цей час він спокійно спить, а також працює вдома. Звісно, він подрібнюється, щоб провести половину одного дня. Але що я можу зробити? Я не збираюся бути нічним менеджером. Це просто час, і ви повинні жити через це. Я можу міцно справлятися, і мій чоловік постійно проповідує мене тільки посилює ситуацію.



Моя друзі кажуть, що це нездоровий зв'язок і вам потрібно поговорити з чоловіком серйозно. Моя мати називає її сином-завдяком. Я не хочу, щоб ви думаєте, що у мене є поганий чоловік. Але кожен день має меншу міцність і терпіння. Як я поясню коханій людині, що я не робот і мати право відпочити?

Це робить мене божевільними, що історії, як це відбувається в реальному житті. Але я вірю, що такі чоловіки існують. Однак я можу імітувати ту саму ситуацію, появивши, як працює мій чоловік вночі і його дружини.



На жаль, ця історія є яскравим прикладом того, як самолюбний чоловік знищує жінку, яка любить його. Якщо говорити не корисно, варто вдатися до більш рішучих дій. Неймовірно, що героїня історії готова жити з таким чоловіком все її життя. Якщо ви думаєте про це, ситуація може бути гірше в майбутньому.

Цікаво, що ви будете робити на місці головної історії? Чи перенесете таке ставлення до себе? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное