Я отримав вражаючий пучок в'язаних серветок від мого бабуся, але я не знаю, як правильно мити їх.

В'язані серветки є елементом домашнього декору, з якого подає тепло і затишок. Незабаром або пізніше, час мити їх. Ці ніжні речі слід мити так, щоб вони не втратили форму і візерунок. Тому необхідно вимити тирти вручну. Крім того, після миття важливо правильно сушити їх і бажано крохмаль.



Пральні машини мають функцію для прання ніжних речей і для прання вовняних виробів. Можна спробувати удачу і мити серветки в машинці. Це потрібно зробити при температурі не вище 30 градусів. При цьому потрібно використовувати м'який інструмент для прання трикотажних речей. Варто враховувати, що пряжа відрізняється. Наприклад, вироби з мериносової пряжі, кашеміра і мохеру не можуть піддаватися різким перепадам температур, тому радять мити вручну.



Розчинити в тапозі рідкий пральний агент, можна навіть використовувати шампунь. Поставте серветку в воду і залиште її на 10 хвилин. Потім акуратно вичавити серветку своїми руками. В'язані серветки не можна втирати, інакше з'являються пальці і можуть розтягнутися. Виріб не може перекручувати багато, так як це призведе до деформації візерунка.



Старі серветки виглядають акуратними і елегантними, але крохмаль не тільки дає форму в'язати серветки. Завдяки крохмалю захисний шар утворюється на серветці з пилу і плям. Старі серветки легше мити. Для обробки серветки крохмаль підійде і картопля і кукурудза. Залежно від ступеня, до якого необхідно крохмалювати продукт, розчин готують для легкої, середньої і міцної обробки з крохмаль. Це 1 ч.л. крохмаль на 1 л води, 1 ст. л. на 1 л води або 2 ст.л. л. на 1 л води.



Крохмаль слід розвести в холодній воді і принести 1 л води до кипіння. Повільно залийте підготовлений розчин і перемішайте воду. Для блиску можна додати щіпку солі. Коли маса перетворюється в щиколотку, видаліть горщик з вогню і остудіть суміш. Серветка повинна бути змочена, потім опускається в щиколотку протягом 10-15 хвилин. Потім потрібно зняти залишки крохмалю і розкласти серветку на плоскій поверхні для сушіння.

857468

В'язані серветки не можна висушити на мотузці, щоб уникнути тріщин на виробі. Найкраще укладати промиті серветки на плоску горизонтальну поверхню, покриту рушником, який вбере вологу. Не можна сушити серветки на батарейці. Можна прасувати, закриваючи серветку вологою бавовняною тканиною.



В'язані серветки не просто красиві мережива, це робота людини, яка в'яжеться візерунки, щоб зробити будинок затишним. Так я зберігаю свої серветки і кладаю їх для того, щоб час від часу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Як мити в'язані серветки?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное