Відображення про те, чи можна давати гроші батькам, і чи можна уникнути репродукції

Щомісяця дарувати гроші батькамХоча вони не запитують мене за допомогою. Я просто розумію, що будь-яка копійка обов'язково не буде зайвою. Я знаю, що не всі не мають цього виду. Більш того, для багатьох цієї теми дуже неоднозначні. Так сьогодні я пропоную обговорити разом, чи допомогти батькам фінансово.



Я даю гроші батькам писати цю статтю. "Сайт" Натхнений поштою нещодавно опублікований на Facebook.

російський психолог Юлія Зіновєва пише, «Паранти просять вас за гроші». Подарувати чи не робити? Ведуться від своєї сім'ї. Для того, щоб позбавити своїх дітей щось. Не дайте - відчуйте, як ушкоджену дитину і отримайте репроші: "Ми підняли вас, і зараз немає, щоб принести склянку води!" Якщо ви просто обираєте між наданням або не даючим, це завжди буде складно зробити таке рішення, і ви будете кидати з боку в сторону, від почуття несправедливості до почуття провини і спини. Чому це відбувається і що робити про це?



Ви повинні розуміти, що відносини різні у всіх сім'ях. Багато залежить від матеріального багатства в цілому, а також від контакту між батьками і дітьми. Я думаю, що ви чули історії, де діти можуть сидіти на шиї батьків, як дорослих.

З якоїсь причини вони думають, що батько і мати зобов'язані надати їм для відпочинку свого життя. Недавно, ми поділилися з вами сюжет про чоловіка, який прийшов до своєї старшої матері, щоб дати йому гроші на відпочинок за кордоном. Невірно!



У вас є ситуації, де все йде навпаки. Батьки під тиском своїх дітей. У таких моментах типові фрази в стилі: «Ми подарували вам життя, підняли тебе». Тепер ви повинні допомогти нам Якщо немає допомоги, то дорослий син або дочка буде називатися голодною людиною.

Звичайно, обидва приклади є екстремальними. На жаль, вони насправді існують в сучасних сім'ях. У першому випадку батьки можуть просто попсувати дитину, і так він виріс таким чином. І в другому випадку батько і мати, в принципі, залишався далеко від того, що батьківство є. Після того, як, перепрошуючи дитину і з огляду на його життєвий обов'язок, ви навряд чи можете досягти нічого.

582677

Сім'ї, в яких діти ростуть в гармонії з собою і світ набагато менші, ніж ті, в яких взаємна повага і любов не чули. У ідеальному світі батьки та їх дорослі діти можуть слухати і чути один одного. Вони не повинні чекати, поки вони просять допомогти – вони пропонують. Вони відчувають, коли щось неправильно з родиною.

р.

Але наша реальність далеко від ідеального, це не так? Тож неважливо, як старі діти, вони навчаються разом з батьками по всьому світу. І навпаки. Немає нічого неправда, що йде до сина або дочки, і просить фінансової допомоги. Робимо акуратно і на підставі. Це погано, коли відбувається під тиском. Порушувати свої особисті кордони. Неважливо, якщо це колега або мати.

Історія редактора Я переконаний, що Допомогти батьківам. Але не тому, що вони давали нам життя, і ми її відчували. І тому, що без взаємодопомоги і допомоги впоратися з будь-яким порушенням життя набагато складніше. Дорослим дітям слід частіше зателефонувати батькам і зацікавити їх життя. Ви ніколи не знаєте, що буде завтра.



Я не даю гроші батькам з почуттям мита або провини. У моєму випадку, мабуть, акт любові. Що стосується звичних емоцій і почуттів, то я досить міцний. Ви чули про 5 мовників Gary Chapman? У моєму випадку фінансова допомога батькам є однією з них.

Що ви думаєте про це? Як часто ви можете допомогти батькам фінансово і чому це зробити? Обов'язково поділіть свою точку зору в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное