Циганка оливкова з кабачків, яка сто разів більш соковита, ніж звичайна

Я ріжу кабачки з часником і яйцями, а потім відварити яйця і відливати крабові палички. О, гіпси Галина і винахідник цікавих і водночас доступних рецептів.

Цей салат господиня Галина називає "Олив'є зі сквошу", але на мій погляд, це досить цукіній У будь-якому випадку кабачки приносить нову хвилю смаку такому салату. І в той же час кабачки знизиться, або я просто не знаю, що робити з них. Збір врожаю був величезний в цьому році!



Сквош з часником і яйцями Сьогодні видання "Сайт" Покажіть, як приготувати смачну і швидку в кулінарії. цукіній Ви здивуєте гурмани.

інгредієнти
  • 500г кабачки
  • 4 яйця
  • 200г крабові палички
  • 20г кріп
  • 2 зубчики часнику
  • 150г майонез
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Заморожені яйця завчасно.



  2. Молодий кабачки, бажано без насіння, дрібно нарізати куб, як на оливковій. Варення кабачків в кип'ятій воді на хвилину. Потім залийте кабачки на диван і залийте їх в воду льодовою водою, щоб вони швидко охолодилися.



  3. Візьміть комфортну ємність і поставте майонез в неї. До майонезу додати тертий або пропускають через пресовий часник. Розділіть яйця в білки і жовтки. Встановити біля двох жовтків для прикраси. На великій тертці рубати білок і залишився жовток.



  4. Крабові палички також замочують на великій тертці, можна безпосередньо в чаші до салату. Вирізати кропу дрібно. Встановити біля деяких кропу, щоб прикрасити салат. 169348



  5. Додайте холодні кабачки в салатну чашу. Продам його і за смаком. Подивитись його добре.



  6. Прикрасити салат тертий жовтком і подрібненим кріпом. Бодибилдерши!





Щоб дізнатися більше про рецепт сирних закусок, дивіться відео з кухар-канал Гіпси Galina "Galina Kitchen". Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

про:blank

Редакційна колегія Також я пропоную познайомитися з приготуванням маринованого салату з молодих кабачків. Смачний, нереальний, морква в корейському відпочинку!



Що звучить як кабачки. яєчний і часниковий - вже велике поєднання. Ну, якщо додати крабові палички з кріпом і приправами до них, то виходить дуже цікава і незвичайна страва. Моя мама говорить про цей салат: «Мастерза, просто шедевр!» Доступні продукти харчування, швидко варити, це те, що потрібно прикрасити домашній вечір після роботи!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное