Коли небо вдихає восени, випікаючи пирога Nut Seduction, кращий десерт осені 2021

Сьогодні я хочу розповісти вам, як мій улюблений торт з варенням і горіхами виготовлений. Цей десерт мій чоловік м'яко називає "Невидимий Seduction" тому що він не може їсти горіхи, але тістечка так смачна, що неможливо ігнорувати шматок торта. Я зробив цей торт з горіхами і абрикосовим варенням. І кладемо делікатний шар завареного поверху.



Торт з варенням Testo виходить м'яким, приготованим як бісквіт. Іноді важко протистояти і додавати сухофрукти до тесту: сушені абрикоси, чорносливи або просто ручний з родзинок. Незважаючи на те, що торт складається з трьох шарів, приготування їжі не займе багато часу.

р.

Тест інгредієнти
  • 350г борошна
  • 1 щіпка солі
  • 15г розпушувач
  • 200 г цукру
  • 100г вершкове масло
  • 100г рослинної олії
  • 3 яйця
  • 350 мл молока
  • 350г горіхи
  • 7 ст.л. варення


Вершкові інгредієнти
  • 600 мл молока
  • 2 яйця
  • 30г кукурудзяний крохмаль
  • 150г цукру
  • 15г ванільний цукор
  • 200г вершкове масло


Підготовка
  1. Запитайте на 1 сорт пшеничного борошна і додайте розпушувач і 1 щіпку солі до неї.
  2. У окремій чаші збити 3 яйця з цукром. Додайте цукор в 3 набори і збийте суміш до 5 хвилин кожного разу. В кінцевому підсумку яєчна суміш повинна збільшити обсяг на 2-3 рази.



  3. У яєчній суміші додайте борошно, розм'якшене масло і рослинне масло. Подрібніть горіхи в каву або ножем і додайте в тісто. Стирайте все добре з силіконовою лопаткою.
  4. Підготовка до випікання форми діаметром від 23 до 35 см. Покрийте дно пергаментом і залийте тісто в форму. По-справжньому розподіліть тісто і відправте до запікання в духовці нагріті до 180 градусів за 35-40 хвилин.



  5. У той же час можна приготувати заварку. Я роблю найпростіший рецепт: перемішати якесь молоко з яйцями 2 і кукурудзяним крохмалем. Потім кладемо молоко на плиту і прогріваємо її.



  6. Коли молоко нагрівають, залийте яєчну суміш і перемішайте вершки до тих пір, поки воно загущить. Потім додайте вершкове масло і покрийте вершки харчовою плівкою в контакті. Бажано дати підставку крему в холодильнику не менше 1 год.



  7. Візьміть бісквіт з духовки і дайте охолонути в однорідності. Потім змащуйте з абрикосовим варенням або будь-яким іншим. Зверху кладуть шар варених і посипають подрібненими горіхами. Бодибилдерши.





При бажанні можна зробити шоколадну глазур'ю і залити її поверх торта, щоб вона була просто святковою. Я запевняю вас, цей пиріг перевищує всі очікування. Я люблю готувати його восени. Коли це холодно і холодно зовні, ви хочете зробити собі якийсь чай, не ви?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное