Як приготувати млинці з гарбуза, домогосподарство просить їх щодня

Я отримав багато гарбуза в моєму саду цього року! 100%, кожна господиня в арсеналі страв гарбуза. Я хочу поділитися своїми радами з вами. Про нас млинці У мене більше 10 гарбузів. Але ці 2 ваші улюблені!

У ці гарбузові млинці все чудово: колір, розмір і смак. І найголовніше, вони готують швидко і без проблем!

Рецепт смачних млинців з гарбуза Сьогодні редакція "Сайт" ділитися перевіреними рецептами гарбузВони не залишають стіл, але відлітають. Неважливо, скільки ви варите, ніколи не достатньо!



Цукерки гарбузові з сиром, часником і петрушки Інгредієнти
  • 0,5 кг гарбуза
  • 75г твердий сир
  • 1 зуб. Кошик
  • 5-7 гілочок петрушки
  • 2 яйця
  • 4 ст. борошна
  • 3-4 ст.л. л рослинної олії
  • сіль, перець за смаком


до 1 2 3 4 5+

Підготовка
  1. Нарізаємо гарбуз на середні шматки і викладаємо на сковороді, покриту пергаментним папером. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки. Або відвар до м'якості протягом 20 хвилин. Прохолодити і розбити виделкою.
  2. Сир натрію на дрібній тертці, часник через прес. Наріжте петрушку ножем.
  3. У глибокій мисці поєднують всі інгредієнти з яйцями і борошном. Поміряйте його на однорідність.
  4. Додати тісто на гарбузове пюре. Продам його і за смаком. Подивитись його добре.
  5. На сковороді нагріваємо масло на середньому вогні. Сформуйте млинці і обсмажте їх близько 5 хвилин на кожному боці.
  6. Це, млинці Готовий. Бон привіт!





Млинці без борошна з гарбузом

інгредієнти
  • 1 ст. цукру
  • 1 яйце
  • 0,5 ч.л. солі
  • 0,5 ст. л.
  • 300г тертий гарбуз




Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте яйце сіллю і цукром.
  2. Натирайте велику тертальну гарбуз, потім додайте її до чаші тесту. Бодибилдерши.
  3. Стирайте все разом. Зверніть увагу, що гарбуз відпускає сік, його не потрібно злити.
  4. Посмажити млинці в сковороді 4 хвилини на кожну сторону на невеликому вогні. З олією або без масла, це до вас.
  5. Це, безбарвний Готовий. Бодибилдерши!





Редакційна колегія Я також раджу ознайомитися з рецептом гарбузових бункерів на дріжджах.





Крім гарбузових млинців, які я вважаю кращим сніданком на сірих осінньих будиночках, мені подобається варити гарбузовий суп, зробити запіканку куркою і гарбузом, випікати гарбузові муфіни. І мій мама варить гарбуз кашу старому способу. І це так смачний і ароматний, що неможливо передати в словах, необхідно спробувати!

Вам подобається гарбуз? Що робити це? У вас є власний перевірений рецепт. млинці гарбуз?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное