Червоні цибулі Ялти були привезені з Криму, я готую свіжий салат навіть вночі

Любителі сиру можна розділити на три категорії. Деякі роблять чашки і запіканки з неї. Інші вважають за краще їсти традиційний молочний продукт з чайом, сметаною, варенням або медом. Інші з зеленню і помідорами. Я зізнаю, що з дитинства я кохав сир і мед, і нещодавно приєднався до останньої групи. І був змушений зробити це салатом з червоної цибулі, помідорами, зеленню і сиром.



Червоний цибуля салат Інгредієнти
  • 300г сир
  • 3 стиглі томати
  • 1 цибулина
  • 2 шпильки солі
  • 2 ст.л. сметани
  • лялька


Підготовка
  1. Домашній сир необхідно спочатку розтягнути виделкою. Магазин крихти можна залишити як це.
    р.

  2. Наріжте червоною лучкою Yalta з тонкими перами. Раніше ми сказали, як зробити такий крій за допомогою очистки овочів. Стрічки цибулі будуть дуже тонкими. Я б сказав, що це майже прозора. І вони, звичайно, не захоплять, де не потрібно.


  3. Розділіть помідори на 4 штуки, а потім наріжте тонкими скибочками.


  4. Додаємо в сир нарізані цибулю і помідори. Любителі часнику можуть замінити цибулю з ними. Часник прекрасно поєднується з сиром і томатами, але тут, як кажуть, справа смаку.


  5. Сатисніть його. Зали сметани.
  6. Посипати подрібненим кріпом.


  7. Ретельно перемішати з двома фарбами, щоб не перетворити вміст в кашу.
  8. Додайте до холодильника 15-20 хвилин.


  9. Смачні та нові кулінарні відкриття!


Легкий і смачний томатний салат з заправкою горіха натхненний грузинськими рецептами, любов’ю свіжих овочів, ароматних трав і горіхів. При бажанні можна додати солодкий перець, редиск, молоді кабачки або гриби, твердий сир або сир. Відчуйте себе безкоштовно, і ваш новий шедевр неодмінно сподобається всім в домашніх умовах, займаючи гордість місця в сім'ї кулінарної книги.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное