Я хочу приховати мій вік і обдурити всіх, але в 43 я вигляда рівно 43.

Неймовірний вплив соціальних медіа. Люди, які виглядати ідеально Відомі фігури хочуть бути такими, як вони. Вони одягають те ж саме, зношують той же макіяж, і купують однакову косметику. Але деякі не розуміють, що ідеальний малюнок зірки - це робота професіоналів з дорогих клінік. Але не тільки правильне харчування і йога в свіжому повітрі.



Її історія поділилася з нами підписником Вікторія. Шість 43. вона щасливо одружена з чоловіком Михайлом. Вони мають два дорослих сини. Нещодавно діти вирішили подарувати батькам дорогі таблетки. Довірте, що сім'я завжди підключена. Крім того, хлопці давно говорили про всі переваги такого пристрою. Наприклад, можна соціалізаціяПідпишіться на нашу розсилку. Вікторія зацікавила і вирішила спробувати.

Я використовую для роботи соціальних медіа. Я не написати або написати нічого особливого. Сторінка була чистою для листування та дзвінків. А потім хлопці дали нам планшет і для задоволення, пропонованих для реєстрації в новій соціальній мережі для мене. Тільки фотографії можуть бути опубліковані тут. й



Вікторія побачила, що вона була дуже зацікавлена у побаченні життя знаменитостей. З`ясуйте, що вони вийшли там. Але коли жінка побачила фотографії деяких митців, вона була просто безмовною. «Я просто шокував. У той же час, мені важко вірити. Старі жінки, які давно стали «підліток» роки, в особистих фотографіях виглядають як дівчата 18-річного віку.

Жінки продовжили вивчити це питання, адже тема самоприймання була досить тривожною. Я, вона 43, але вона, здається, є віком. Вона ніколи не карається.й Але для багатьох людей в Інтернеті, так як наша героїна зауважила, це реальна проблема. Люди хочуть ідеалізувати себе якось. Ординарні люди роблять це за допомогою фільтрів або фоторедакторів, трохи більше заможливих людей ходять навколо офісів косметологів, а багата і знаменита робота тільки в поєднанні з фахівцями краси.

Звісно, ви можете подивитися на 50-річні жінки, які прагнуть перетворити себе на молодих жінок і пройти. Але якщо ви думаєте про це, це просто страшно. Люди вже бояться показати себе реальним. Багато ворогів прийдуть і сміються на ньому. Самі жінки наречені неспроможні в публіці. Чоловіки підтримують їх в цьому. Але що залишилося всередині? Чи є вони комфортні для життя таким чином?



На тему омолодження в соцмережах з чоловіком Міша поділилася народна молодь Вікторія. Але він просто сміхався на привітності, вона мала на увазі. «Припустимо, що в одному місці додаються фігури і в іншому їх видалені. Але як довго? Ви сказали себе, що багато голлівудських зірок першої величини поваги віку. Це океї. Дуже важливо, щоб знайти гармонію, ніж любити сумнівних друзів з соціальних мереж, які хочуть змінити вас.



Новий сайт соціальних мереж, уражений Вікторія дещо непарно. Вона почала дивувати, якщо вона повинна схуднути. Увімкніть навколо в дзеркалі, пройшовши через шафу. Я думав, що більшість речей не вписав її. Жінка стала більш подразненою, все вийшло з рук. Вона думала, що це було – кожен в Інтернеті настільки красивим, і вона має цілу пучок відхилень. І у віці загиблий так спокійно.

Вся родина прийшла до допомоги Вікторії. Чоловік, сини, батьки. Вона сказала, що перед тим як вона зустрілася з соцмережою, вона різній Більше посміхання, більш впевнений, щасливий. Її чоловік подарував їй новий трюмовий костюм, який він довго хотів, і сини - красиві сережки. Але реальний метаморфоз стався в свідомості жінки, коли вона була лівою.



«Це страшно сказати, але я майже впав в цю пастку». Я завжди думав, що у мене немає проблеми самооцінки. Я був добре впізнаний свого віку і сюрпризів, які він презентував. Зморшки, сіре волосся, не найбільш еластична шкіра. Але це мене. Я не можу повернутися до минулого, бо я його жив. Я, ї. У мене є чудовий чоловік і два чудових хлопців. Я так щасливий.

Я не знаю, як ви можете вірити це рішення. Зірки громадські. Вони оплачені, щоб зробити їх добре. Я простий чоловік. І мені подобається все про себе. Кожен зморшок. Я 43 і гордість цього! Я пишаюся 53. І 63, теж. Я буду.



Як дивно, що Вікторія не впадала на таку непристойну приманку шахрайство з соціальними медіай Кожна жінка красива. Збереження любові, догляду та поваги. Аутент не дається людині назавжди, але його душа залишається з ним до останніх секунд. Ми подбаємо не тільки тіла, але і краси душі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное