Поради для відпочинку в морі з дітьми

На довгоочікуваний літо радує всіх без винятку: для дітей це час розваг і розваг, і для дорослих принаймні кілька днів відпочинку на морі. Але можна поєднати і взяти дитину на відпочинок на морі? І якщо так, в якому віці?



ДепозитФотогалерея

Редакція "Сайт" Відповідайте ці питання та поділіться з вами думка Д. Комаровського.

Відпочинок з маленькою дитиною Необхідно розглянути питання з різних сторін. У батьків, які вважають, що дитина не потребує відпочинку. Здається, що він не працює, і якщо він невеликий на всіх, він не вивчається. І життя дитини восени, взимку і весни дуже монотонно. Діти потребують відпочинку, щоб весело провести час і змінити навколишнє середовище трохи.

Доктор Комаровський каже, що дитина повинна відпочивати стільки, скільки його батьків. Після всього, від звичайного міського життя малюк втомився не менше дорослих. Зварений простір квартири, обмежена моторна активність, відсутність чистого повітря і сонячного світла - все це повинно зіткнутися з тілом дитини. Це неповний список, але я думаю, що це достатньо, щоб переконатися, що діти повинні відпочивати.





ДепозитФотогалерея Решта може бути дуже різним. Наприклад, мої найкращі дитячі спогади, коли я пішов, щоб побачити мій бабуся на дачній ділянці. Але найчастіше кожен хоче піти в море, щоб повністю змінити ситуацію, поплести в солоній воді і прогріти кісточки на теплому піску під сонцем. І ось ми повернулися до основного питання: в якому віці можна взяти дитину з собою в море?

Доктор Комаровський вважає, що ви можете взяти дитину на море з двох до трьох років, але оптимальний вік - 5-6 років. І не ходять за кордоном вперше, краще почати з внутрішнього моря. Після того, як основна проблема поїздок до моря з дітьми є їх акліматизація, і в межах країни вона все одно буде більш м'яким.

7353499

ДепозитФотогалерея

Термін акліматизації у дітей може тривати 5-10 днів. Дитина може зловити холод, отримати розлад їжі через нові продукти і зміни клімату. І зрозуміло, що чим старша дитина, тим простіше вона під час акліматизації. Так краще утриматися від подорожі до моря з дуже молодими дітьми.

А тепер поговоримо про те, як зробити відпочинок малюка на морі максимально комфортним і уникнути неприємних наслідків.

  1. Не єдиний фрукт.
    Ми знаємо, як корисний фрукт. Що ми робимо, коли ми йдемо на теплі місця? Це право, ми намагаємося їсти фрукти на рік вперед і годувати дітей з ними, звичайно. Не робіть це. Така різка зміна харчування може призвести до засмаги шлунка. Тіло вже звикне до нового клімату, а потім є ще одна дієта. Трохи добре. 3610Р. 4200Р.

    ДепозитФотогалерея

  2. Сонце
    На сонці довгий час дуже шкідливий. І не тільки для дитини, але і для дорослих. Надмірна засмага є справжнім опіком, це не можна допускати. Таким чином, потрібно запастися сонцезахисними екранами з SPF 30 або навіть 50. На сонці, звичайно, приємно, але потрібно лікувати його з обережністю. Пам'ятайте, що з 11:00 до 16:00 ви не можете на пляжі.

    ДепозитФотогалерея

  3. Морські води
    Кожен бере дітей до моря, щоб поліпшити здоров'я, поїсти в соляній воді і зміцнити імунітет. Але навіть тут нам потрібно зробити все поступово. Це буде набагато корисніше, якщо в перші дні дитина тільки зволожує ноги в поверхневій воді, а решта часу буде плавати в надувному басейні. І тільки після пари днів пролетів безпосередньо в море.

    ДепозитФотогалерея



І як окрема невелика, але дуже важлива правило, варто нагадати - обов'язково довести аптечку з усіма необхідними лікарськими засобами. Так все, що вам потрібно буде під рукою, і вам не потрібно буде поспішати в пошуках аптеки.

Дотримуючись цих правил, ви зробите свій відпочинок на морі набагато зручніше. По суті, не варто йти до моря, бо це не єдиний варіант. У озерах, річках, лісі, селищі, після всього, що не гірше морського курорту. Виберіть свято, який буде комфортним для вас і вашої дитини. Головне не місце, але враження і задоволення.

У якому віці ви думаєте, що ви можете взяти дитину на море? Що таке найкращий відпочинок для дітей?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное