Як зробити пляжну капелюшку своїми руками

Я зносила пляжну капелюшку в домашніх умовах останнім часом. Великий Замінити будинок костюмів, пап'ям. Я мріяв літа, щоб говорити, з кожним волокном моєї душі.

Літо - це час відпочинку, море і пляжі! Нарешті, ви можете залишити за повсякденним бюстом і замочувати сонячний пісок під звуком серфінгу. До моря варто звертати увагу не тільки до купальника, але і до легкого наряду, який можна кинути над купальником. Хочу взяти мінімум місця у валізі і не соромно носити його навіть в кафе.



ДепозитФотогалерея

Якщо ви не встигли подбати про покупку такої речі заздалегідь, її можна легко зробити своїми руками. Не боїться складних візерунків і хитромудрого процесу моделювання одягу – вони не тут. Ми розповімо, як зробити пляж всього за 5 хвилин без єдиного шва купальник! Ви можете носити його в будь-який час року.

Вам буде потрібно клапак своїми руками.
  • шматочок в'язаної тканини 108 см і шириною 160 см
  • свінгери
  • шемале


Прогрес роботи
  1. Складіть тканину навпіл лицьовою стороною всередину.



  2. Заміряти 9 см від верхнього краю уздовж вигину і зробити позначку. З цієї точки відступаємо 18 см і кладемо ще одну позначку.



  3. У інтервалі між цими двома точками знайдіть центр і зробіть з нього лінію довжиною 18 см під прямим кутом.



  4. Підключіть всі три точки з гладкою лінією. Наріжте намічене полотно ножиць.



  5. Покладіть руки і плечі в шию. Стильний. пляжний Готовий!





Щоб побачити весь процес докладніше, див. ці відео.

про:blank

Якщо ви одягнете цю капелюшку над сукню або сарафаном, захопіть пояс на талії, додайте трохи великих намистин і браслетів, ви отримаєте чудовий вечірній наряд в богемному стилі. Кінці тканини можна зв'язати з переднього до вузлика і сформувати закриту версію кришки. Це так легко зробити і виглядає так ефектно!

Ми пишемо перед тим, що чудові літні речі можна зробити з нічого. Уявіть, скільки нових нарядів ви можете створити на день відпочинку!

Такі цікаві ідеї не можуть бути приховані від друзів, тому досить натисніть кнопку «Поділитися на Facebook»!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное