Вироби з тканини своїми руками

Майже кожна господиня в будинку може знайти невелику сумку (або ще більше) Увійтий Не поспішайте викинути їх, адже з цих штук можна створити справжні шедеври.

Моя подруга Ольга, практикуючий декоратор з 15-річним досвідом, говорить про це: «Дійна частина тканини або клаптяви можна внести в дію, якщо у вас є гарна ідея і творче ставлення!»





ДепозитФотогалерея

Тому, щоб надихнути вас до творчості та цікавого проведення, редакційна колегія "Сайт" Він отримав деякі ідеї ремесла. тканинай Це дивовижна! Я буду це сьогодні.

Вироби з тканини своїми руками
  1. Якщо у вас є ліві культури синтетичних штор, їх можна використовувати, щоб зробити квіти. Такі квіти тканини можуть прикрасити все. Вам буде потрібно: вирізати штори або будь-яку атласну тканину, ножиці, нитки, голки, а також намистини або намистини для середини квітки.





    Спочатку потрібно вирізати залишки тканини на смуги. Розмір смужок залежить від необхідного розміру квітів. Я використовував смуги розміром від 15 см до 30 см і шириною 6-8 см. Не важливо!

    570429

    Згинаємо смуги уздовж навпіл, лицьова атласна сторона всередину, а потім з'єднуємо краю, роблячи шв. Ви можете пришити як на швейній машині, так і вручну.

    Потім поверніть заготовки на лицьову сторону.



    Тепер приступаємо до складки заготовки, кожен раз набиваємо голку по краю. При цьому краще перетворити смугу тканини кожен раз, щоб квітка більш об'ємна.

    р.



Коли квітка готова, пришиваємо в її середні бісеринки, гудзик або намистину.

Р



Такі квіти можна прикрасити красивим ноутбуком, горщиком для вашого улюбленого рослини або подарунковою коробкою.





І не варто брати тканину того ж кольору, адже в одній квітці можна зібрати кілька кольорових пелюсток, які будуть виглядати дуже незвичайно і цікаво! Щоб зробити простий барвистий квітка потрібно: тканина різних кольорів, нитка з голкою в тон, великі гудзики, ножиці і гарячий клейовий пістолет.



Наріжте тканину на однакові кола, потім складіть кожну окружність навпіл (перед назовні) і знову навпіл.





При гарячому клею приклеїти пелюстки до спинки гудзики. Також для зручності і більшої краси можна зробити підкладку для спини заздалегідь. Тепер використовуйте квіти, як ви хочете. Наприклад, можна прикрасити мушку з ними.

274076



І з залишків тканини можна зробити оригінальні підставки і каструлі або чашки. Ці вироби не тільки дуже корисні і функціональні, але і служать чарівним елементом для кухонного декору.





Я також пропонуємо вам спробувати себе в техніці нашивки швейної кладки та зробити стильну ковдру з старих джинси. Це буде доречно в кімнаті підлітка, на кухні диван, на балконі і навіть в вітальні, адже джинсова тема не виходить з моди.



Після того, як ви шукаєте підбір цих ідей, ви обов'язково подумайте про те, чи не викинути обрізки і скребки тканини. Я хотів би бачити ці ідеї, надихаючи вас, щоб створити свій власний. оригіналй

Не забудьте поділитися своїми друзями в соціальних мережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное